Celkem v bazaru 97202 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2803 nových .

Kde nakoupit nejlepší krmivo pro kočky?

Každý, kdo má domácího mazlíčka, chce pro něj jen vše nejlepší. Když je zvíře spokojené, projeví se to na jeho povaze. Nadšeně nás vítá při příchodu domů, má stále dobrou náladu, kterou velice snadno dokáže přenést i na nás. Jak tedy chlupaté miláčky udržet ve velmi dobré kondici?

Prémiové krmení

Pokud se zaměříme na kočičí přátele, ti potřebují ke své spokojenosti hlavně kvalitní krmivo. Můžeme si dát tu práci a každý den připravovat pro kočku jídlo sami. Zde je třeba dbát na vyváženou stravu, která bude obsahovat všechny vitamíny a nutriční látky podporující zdravý vývoj. Proto je vhodnější sáhnout po krmení hotovém, jež všechny potřebné látky obsahuje ve správném poměru. Kočky si rády pochutnají na mase, a především na rybách. V internetovém obchodě Zoohit krmivo pro kočky naleznete ve formě granulí, konzerv a kapsiček.

Na co se při nákupu kočičího krmení zaměřit?

Krmivo pro kočky byste měli nakupovat převážně od osvědčených značek, které jsou zárukou prémiových surovin. Granule vybíráme dle věku, životního stylu a rasy kočky. Koťata mají totiž ke svému vývoji jiné výživové požadavky než kočky v seniorském věku. Ohledně výběru toho nejvhodnějšího krmiva pro kočičí mazlíčky vám rádi poradí také v lékárně. Dostatek zajímavých informací naleznete například na Dr. Max letáku.

Konzervy nebo granule?

Tzv. mokré krmivo, mezi nějž se řadí konzervy a kapsičky, je mimořádně šťavnaté a výživné. Současně kočičkám zajistí i dostatek hydratace. Suché krmení ve formě granulí nabízí širší variabilitu, proto je možné koupit to pravé vaší kočce přímo na míru. Ideální je, pokud toto krmení pro kočky vzájemně kombinujete. Tak docílíte toho, že bude váš kočičí mazlíček fit a aktivní až do pozdního věku. Je třeba mu však zajistit též dostatek pohybu, aby nebyl ohrožen obezitou.