Celkem v bazaru 29399 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2803 nových .

Když to ve vztahu drhne, zachránit jej dokáže špetka erotické fantasie a pár pomocníků

Vášeň ve vztahu nikdy netrvá věčně. I když jste zrovna vy ve fázi, kde to mezi vámi pořád jiskří, nepočítejte s tím, že to tak bude napořád. Pokud již jiskra vyhasla, potřebujete opět zažehnout ohýnek. Věc je to sice známá, i tak na ni zapomínáme – pomoci nám dokáže opepřit vztah erotickými pomůckami.

Jaké erotické hračky jsou pro oživení vztahu nejlepší?

To vám neporadí nikdo, protože vždy záleží na preferencích jednotlivce nebo páru. Sexshop RuzovySlon.cz nabízí nejen erotické pomůcky, ale i erotické videonávodyNejde o žádná lechtivá videa. Jde o ukázky, které těm méně znalým vysvětlí, co se dá s tou kterou hračkou pro dospělé dělat a jaké jsou její vlastnosti. Ale i ti protřelejší zde určitě najdou řadu nápadů. Vždyť některé novinky mezi erotickými pomůckami mají tolik vychytávek, že návod k nim prostě potřebujete. A zrovna videopředstavení je tím nejpohodlnějším způsobem, jak se s novinkami seznámit. Ty představují blogerky e-shopu. 

Pravidelná erotická inspirace od blogerek nabízí mimo jiné tipy na dárky, poradnu, návody na pestrý sex, ale i různé články na téma: polohy, sexuální praktiky, erotické pomůcky i erotické povídky pro ty, kteří se rádi naladí peprným čtením.

Tip:

Sexshop Růžový slon má na YouTube přes 1000 inspirativních videí. Přijďte se inspirovat i vy při objevování nových možností v sexuálním životě.

Vibrátor je základ – vybrat jej může být někdy věda

Není vibrátor jako vibrátor. Tato nejpoužívanější erotická pomůcka je tak variabilní, že si rozhodně nemusíte říkat, že už jeden doma máte. Každý umí „potěšit“ jinak. Různé materiály, způsoby vibrace, samozřejmě tvary – to vše mění způsob erotického zážitku.

Opět vám blogerky Růžového slona poradí, jak správně vybrat vibrátor. To využijete jako nováček při prvním výběru, ale i jako zákazník, který hledá něco lepšího, než už má. Obecně se dá říct, že pro kvalitní partnerský vztah není vibrátorů nikdy dost. A to i když jsme ještě po stránce sexu při chuti, i když už choutky přece jen trochu vyhasínají a raději si odpočineme nad pěknou knihou nebo u nějaké hry na mobilním telefonu. Mimochodem, ten rozhodně do ložnice nepatří a je pokládán za největšího zabijáka vztahů (a sexu). Vibrátor naopak do ložnice patří.

Dalším evergreenem ložnic je dildo

Pro někoho naprosto běžná erotická pomůcka, pro jiné neznámá. Takže začnu malým vysvětlenímDildo je nevibrační penis. Může být v provedení do ruky, s přísavkou na vanu, nebo připevnitelný na tělo pomocí upevňovacího pásku. Perfektně poslouží jako záchrana sexuálního vztahu při různých mužských dysfunkcích. Není se za co stydět. Trpí jimi skutečně velká část mužů, zejména po čtyřicítce. Své dělá nadváha i stres. A dildo je pomůcka, která nám nejdříve poslouží jako fyzická náhražka, současně nás ale dokáže nabudit, takže se pak nejspíš zmůžeme i na to, co už dříve téměř nešlo.

Erotika je dnes mnohem otevřenější

Používat vibrátor nebo dildo není nevěra. I když to možná někomu tak připadá. Jsou to „pepřenky“ našeho sexuálního života. Jakmile vyrosteme z dětských hraček, je čas na ty pro dospělé.