Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Buďte královnou plesové sezóny!

Leden už je tady a s ním i každoroční plesová sezóna - přehlídka těch nejkrásnějších šatů, vybraného vkusu, dvorné etikety a pohledných tanečníků. Chcete, aby se za vámi všichni otáčeli? Víme, jak na to!

Ty pravé šaty

Zatímco pánové to mají jednoduché – stačí zvolit tmavý pánský oblek, ženy chtějí být stále nové a neokoukané. K tomu patří krásné společenské plesové šaty. Jaké ale zvolit? Obchody jsou přeplněné pestrobarevnými šaty, s méně či více výraznými barvami a různými střihy, je tedy občas složité si správně vybrat. Některé ženy dokonce do sálu přicházejí v nadýchaných svatebních šatech. Vždy pamatujte, že v jednoduchosti je krása. Klasický (či mírně rafinovaný) střih v jednobarevném provedení, který přesně padne na vaši postavu, je přesně to pravé, v čem oslníte. Navíc, nemusíte se bát, že by šaty vyšly z módy. Naopak, vždy je můžete doplnit o šperky, rukavice či účes, který podléhá momentálním módním trendům.

Nejdůležitější však je, aby vám šaty dokonale padly, podtrhly vaši postavu, skryly nedostatky a zdůraznily přednosti. S tím vám ochotně poradí v profesionálním salonu. Vždy byste se však v šatech měla cítit příjemně. Pokud by totiž úplně neseděly, či odhalovaly více, než na co se cítíte, nejenom že nevyvoláte kýžený efekt, ale také vám to může znepříjemnit celý večer. Budete totiž tancovat a nepadnoucí šaty by vám mohli způsobit i úraz.

Malá či velká večerní?

Na každé společenské události je většinou jasně daná etiketa. A na plesy je vhodné jít pouze ve velké večerní. Krátké šaty mají místo na party či méně společenských akcích, rozhodně však ne na plesech. Pokud přece jen chcete ukázat nohy, zvolte šaty s vysokým rozparkem, které jsou decentní, avšak splní účel. Nezapomínejte také na obuv. I když jsou plesy v zimní sezóně, vysoké boty nechte doma. Naopak vsaďte na plesovou obuv. Ta by měla ladit se šaty, avšak hlavním kritériem je jejich pohodlnost. Vysoké podpatky na taneční parket nepatří!

A co vy, už máte své vysněné šaty vybrané?