Celkem v bazaru 29180 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2757 nových .

Zahrada, kterou vám budou závidět všichni sousedé!

Sníte o zahradě, na niž bude radost pohledět? Precizně zastřižený trávník, pečlivě vytvarovaný živý plot, záhony plné květin a ovocné stromy plodící to nejsladší ovoce? Výborně, ale bez zahradní techniky se nejspíš neobejdete. Co vám k bezchybné zahradě pomůže?

Sekačka na trávu je naprostý základ

Pokud nejste fandové do sečení trávy kosou, budete potřebovat výkonnou sekačku. A to buď elektrickou, benzinovou, případně i ruční. Disponují nástavcem, kterým si navolíte ideální výšku trávníku. Dále vlastní pohon, s nímž zvládnete posekat i kopcovitý terén. Ergonomická rukojeť usnadňuje manipulaci. Skelet sekačky bývá z kompozitního materiálu, takže nehrozí koroze. Plastová kola zase snižují celkovou hmotnost sekačky. Samozřejmostí je koš na posečenou trávu.

Novinkou jsou pak robotické sekačky Husqvarna. Konkrétně model Automower 310 je čtyřkolová sekačka poseká na jedno nabití až 1 000 m2 a zvládne i svažité terény.

Křovinořez a nůžky na živý plot

Křovinořezem zvládnete hravě upravit nejen živý plot, keře či stromy, ale i silně zarostlou krajinu. Disponuje řídítky, kterými snadno a bezpečně manipulujete. Je lehký, vyvážený, umožňuje rotaci hlavy oběma směry. Akumulátorový křovinořez Husqvarna AKU 536LIRX pracuje pomocí baterie Li-ion vynikající dlouhodobou výdrží. Není třeba akumulátor a nabíječka.

Aku nůžky na živý plot jsou charakteristické nízkou hmotností. Snadno se jimi manipuluje i díky několik desítek centimetrů dlouhé liště. Pohon je natolik tichý, že není problém upravovat živý plot ve kteroukoliv denní dobu.

Foukač listí

Chcete-li mít na zahradě ovocné stromy, musíte počítat s ohromujícím množství spadaného listí každý podzim. Nemusíte ale trávit hodiny ve společnosti hrábí. Pořiďte si foukač listí. Akumulátorový foukač listí Husqvarna AKU 436LIB uvedete v činnost jedním klepnutím na ovládací panel. Je lehký, tichý. Výkon lze regulovat, kromě listí jím můžete odklízet i další nečistoty.

Časem si jistě pořídíte i vyvětvovací či řetězovou pilu, kultivátor nebo třeba odmechovač. Krásná zahrada přece zasluhuje vaši péči.