Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Krásné vlasy bez ohledu na věk

Každá žena touží být krásná, líbit se, cítit se dobře a sebejistě. Důležitou úlohu v tom sehrávají také vlasy, které bývají ne náhodou považovány za korunu krásy. S přibývajícími léty však bohužel doznávají jistých změn, s nimiž se nechceme smířit. O jaké změny jde? A je možné proti nim bojovat?

Stop padání vlasů

S věkem dochází k řídnutí vlasů a ke zhoršení jejich kvality - slábnou, ztenčují se, vytrácí se jejich objem i hustota. U mužů může dojít k úplné plešatosti, u žen je tato forma sice výjimečná, nicméně i přesto ubývání vlasů podstatně zatřese jejich psychikou a sebevědomím. Zařaďte proto účinné přípravky, které jejich vypadávání zastaví a podpoří růst nových vlasů. Seženete je v různých formách – od šamponů, přes kondicionéry, séra až po masky. Stěžejním faktorem je jejich pravidelná a důsledná aplikace. Podpořit jejich účinnost můžete masáží hlavy, která zvyšuje krevní oběh a pomáhá tak dostat kyslík a důležité živiny až ke kořínkům.

Výživa zvenčí i zevnitř

Nejrůznější přípravky vlasové kosmetiky dodají vaší kštici výživu zvenčí, důležité však je poskytnout ji i zevnitř. Také v tomto případě totiž platí, že jste to, co jíte. Pokud se tedy potýkáte s vypadáváním vlasů, stěžujete si na to, že se vám lámou, třepí, chybí jim zdravý lesk, pak se podívejte na váš jídelníček. S největší pravděpodobností bude chyba právě tam. Do jídelníčku proto zařaďte potraviny, které obsahují hodně bílkovin a železa. Vsaďte na čočku, vejce, lososa, zeleninu, ovoce, tofu, červené maso, celozrnné produkty, ořechy a semínka. Naopak se vyhněte nadměrnému množství cukru, alkoholu a také soli, které rapidně snižují kvalitu vlasů.

Správný účes je základ

Neupravené vlasy žádnou velkou parádu neudělají. A tak většina z nás každé ráno sáhne po žehličce, kulmě nebo fénu. Pokud se bez těchto pomocníků neobejdete a používáte je dennodenně, pak vězte, že se to na jejich kvalitě dříve nebo později podepíše. Zajděte si místo toho raději ke kadeřníkovi a nechte si vytvořit slušivý účes, který si snadno zvládnete upravit i bez těchto nástrojů. Nejen, že tak ráno ušetříte spoustu času, ale vaše vlasy budou doslova jásat!