Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Které firmy patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR?

Jak si představujete zaměstnavatele snů? Většina lidí požaduje dobrý plat. Radost udělají pružná pracovní doba, placené jazykové kurzy, víc týdnů dovolené, tzv. sick days a mnohé další benefity. Spousta lidí vlastně neví, co všechno jim firmy mohou nabídnout. Jak jste na tom vy? Víte, jak vypadá pracovní poměr u nejlepšího zaměstnavatele v ČR?

McDonalds, Deichmann či Komerční banka. Tušili byste, že právě tyto firmy patří k nejoceňovanějším zaměstnavatelům v ČR? Aspoň podle hodnocení zaměstnanců to tak vypadá. Podmínky v těchto společnostech si velmi pochvalují.

Co si zaměstnanci chválí?

Například u firmy McDonalds oceňují nápoje zdarma, benefity a 50% slevy na jídlo. Oceňují také možnost časově zkombinovat práci se studiem a jinými aktivitami. Na většině poboček vycházejí zaměstnanci s nadřízenými bez problémů.

Podobné výhody dostanete i u firmy Deichmann obuv. 25 dní dovolené, starost o zaměstnance či firemní akce, těch si lidé cení. A u Komerční banky? Lidé ji považují za stabilní, profesionální a odpovědnou společnost.

Kde zjistíte, jaká firma stojí za to?

Veškeré informace vám nabídne databáze firem na kariérním portálu VímVíc.cz. Ten začínal s online kurzy, avšak v poslední době rozšířil pole své působnosti a najdete zde prakticky všechno, co by vás mohlo zajímat při volbě nového zaměstnavatele. Především tu objevíte obrovské množství hodnocení a recenzí od reálných zaměstnanců, ať už současných, nebo bývalých. Z jejich slov si nejlépe uděláte představu, jak to ve které firmě chodí. Něco jiného totiž tvrdí sami zaměstnavatelé, jiný názor mohou mít lidé, již pro ně pracují. Hodnocení na VímVíc.cz je zcela nezávislá. A kdyby se vám nějaká firma podle recenzí zalíbila, není problém si u ní hned najít práci. Na VímVíc.cz jsou také pracovní inzeráty.