Celkem v bazaru 28319 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2729 nových .

Kvalitní nůž vám může zachránit život!

Nejenom Švýcaři! Kvalitní nože vyrábějí i Češi! Najdete je v Mikulášovicích!

Už dávno neplatí, že kvalitní nůž je jedině ten švýcarský. Nože jako břitva najdete i v portfoliu české firmy Mikov. A to už od roku 1955.

Nože pro každou potřebu

Kapesní, zavírací, lovecké, vyhazovací, pracovní, kuchyňské, řeznické i sportovní. V portfoliu značky Mikov najdete zkrátka všechny. Nože té nejvyšší kvality, které najdou své uplatnění napříč odvětvími. V truhlárně, kuchyni, u řezníka, lovce, nadšeného kutila i bojového sportovce.

Vojenský, nebo outdoorový?

Ostrý jako břitva. S kvalitní čepelí i rukojetí. Takový je nůž Mikov. Je libo nůž vojenský? Z nerezové oceli, tvrzené pryže a v koženém pouzdře. Za dva tisíce korun může být váš. Chystáte se na výlet do přírody? Nezapomeňte do batohu přibalit i nůž outdoorový. Ten pořídíte už v cenách okolo dvou set korun, a to i v pestrých barvách, jako jsou červená a oranžová.

Filetovací nůž a dýka

Každý kuchař by měl být vybaven i nožem filetovacím, který se do masa zaboří stejně jako do másla. V nabídce ovšem najdete i dýky včetně dekorativních loveckých. Ty se na rozdíl od nožů, jež primárně slouží k řezání, používají spíše k bodání.

Nože kapesní a víceúčelové

Další kategorií jsou nože kapesní, které patří, jak napovídá jejich název, do kapes. Každého z nás, tedy mužů i žen. Obzvláště ty víceúčelové neboli multifunkční, ve kterých najdeme i pilníček a nůžtičky. S nimi si upravíme nehty i v autobuse. V sofistikovanějších modelech najdete i pilku, otvírák na lahve, konzervy, vývrtku, kleště, šroubovák, bodec a další vychytávky, které z obyčejného nože dělají navýsost multifunkční nástroj, který vám v přírodě může zachránit život.

Kapesní nůž mějte pořád při ruce

Viděli jste film 127 hodin s Jamesem Francem o horolezci, který strávil několik dní zaklíněný mezi skalisky? Takovýmto multifunkčním nožem si uřízl ruku a tím si zachránil život. Nechceme sice zacházet do extrémů, ale to, že takovýto nožík se vyplácí mít při ruce, je zkrátka holý fakt.