Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Nechte si zhotovit kvalitní orientační systém

Také vás dokáže neskutečně otrávit, když musíte bloudit administrativní budovou (či někde jinde), protože plánek není přehledný, nebo chybí úplně? Možná je právě na vás, abyste zajistili snadnou orientaci v prostoru. Nechte si pro tyto účely zhotovit kvalitní orientační systém. 

O orientačních systémech

Orientační systémy jsou rozmanité a liší se v mnoha aspektech. Obecně můžeme říci, že jde o různé cedule a štíty, jejichž úkolem je informovat, případně navigovat. Jde tedy o různé plánky, mapky, dopravní a turistické značky, směrovky, piktogramy atd. S těmito prvky se setkáte nejen uvnitř budov (hotelů, penzionů, v administrativních budovách a dalších veřejných objektech), ale také venku. 
Rozmanité jsou i materiály využívané pro jejich výrobu. Patří mezi ně sklo, dřevo, plexisklo, nebo třeba PVC. Výběr materiálu záleží na tom, kolik chcete do systému investovat a jakým podmínkám musí odolávat. Při volbě vhodného řešení dbejte také na celkovou srozumitelnost.

Orientační systém od firmy Prost

I vy potřebujete zajistit vhodný orientační systém do interiéru, či exteriéru? Obraťte se na společnost Prost, která je na trhu již od roku 1991. Za tu dobu získala mnoho pozitivních referencí. Pomozte zákazníkům prostřednictvím informačních tabulí a dalších typů ukazatelů orientovat se v prostoru. 
Společnost má zkušenosti především s výrobou těchto prvků pro administrativní a firemní budovy, supermarkety, obchodní centra, sportovní haly, ale i parkoviště, parky, areály nemocnic atd. 
Široké možnosti máte, i co se týče zrealizování. Může jít o informační tabule, malé piktogramy, velké obrazce, směrovky. Zkrátka si vyberte, co bude pro vaše účely nejlepší, případně se poraďte. 
Usnadněte svým zákazníkům orientaci, a ukažte jim tak, že vám záleží na tom, aby se spokojeně dostali ke svému cíli.