Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Látkové rolety: Neotřelá elegance ve vašem interiéru

Zařizujete aktuálně interiér vašeho domu či bytu? Pak stoprocentně přijde moment, kdy se zaměříte na stínící techniku. Alternativ jejího řešení se dnes nabízí neskutečné množství. V každém případě by měla být maximálně funkční a také vzhledově poutavá. Dosáhnout těchto cílů se příliš nedaří se standardními hliníkovými žaluziemi. Ty nejsou vzhledově optimální a také se jednoduše ničí. Venkovní rolety jsou zase docela drahé. Proto je třeba jít zlatou střední cestou, kterou představují látkové rolety. Právě na tento typ stínění se zaměříme podrobněji.

Hra se světlem a tmou

Moderní látkové rolety dokážou nabídnout velmi efektivní kontrolu nad světlem a stínem v jakékoli místnosti. My se konkrétně soustředíme na rolety od společnosti Bematech, jež patří mezi nejznámější výrobce v ČR. Vybrat si v jejím portfoliu můžete jak méně, tak i zcela neprůhledné látky. Značně žádanými látkami jsou ty označované jako Screen a Twintex. Není ale problém vybírat i z více než 100 látek průhledných, z nichž si necháte vyrobit rolety přímo na míru.

Oblíbené římské rolety

Velké oblibě se těší římské rolety, jež slouží jednak jako efektivní stínící technika a jednak jako vkusný dekorativní prvek. Při výrobě se využívá služeb speciálního laseru, jenž řeže naprosto přesně jednotlivé kusy. Díky automatizovanému šití jsou naprosto přesné tunýlky, v nichž jsou ovládací prvky. Švy se vyznačují přítomností neviditelných stehů, což ještě dodá celému kompletu na eleganci.

Rolety den a noc

Střídání dne a noci představuje přirozený přírodní koloběh. Inovativní látkové rolety den a noc se vyznačují právě střídáním zatemňovacích a transparentních pruhů. Efektivně se překrývají, a jestliže si je instalujete vedle sebe, získáte velmi zajímavou a funkční sestavu. Jejich výhodou je též jednoduché ovládání. Zajíždět mohou i do kazety. Ať už se vám líbí jakékoliv zmiňované stínění, můžete si jej nechat namontovat specialisty z firmy mk-rolety.cz provádějící zaměření v Praze a Plzeňském kraji.