Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Litinové nádobí vykouzlí z každého výtvoru chutný a zdravý pokrm

Věděli jste, že používáním hliníkové nebo smaltovaného nádobí škodíte svému zdraví? Při tepelném zpracování pokrmů dochází k uvolňování toxických látek, a ty pak následně konzumujeme. Jejich zadržování v lidském organismu je z dlouhodobého hlediska škodlivé. Jako ideální materiál, na kterém budeme vařit velice chutně, šetrně a především zdravě. Při nakupování opravdového, zdraví nezávadného nádobí z litiny se mějte na pozoru před takzvanými šmejdy. Čínské výrobky se nemohou vyrovnat skutečným originálům.

Pozor! Není litina jako litina, nenaleťte čínským obchodníkům

Pokud se rozhlédneme na nekonečném trhu s nádobím, zjistíme, že existuje spousta produktů z litiny. Ovšem není litinové nádobí jako litinové nádobí. Výrobky, které jsou dováženy hlavně z Číny, sice můžeme koupit za nižší cenu než švédské nádobí, ovšem jakost bude nesporně nižší. A tak si místo zdravotně nezávadné litinové pánve, plátu, lívanečníku koupíme další šunt, s nímž si zaděláme na poškození zdraví. Kde se ale seženou jakostní litinové pánve, litinové hrnce, grilovací plát, litinový tál, litinový plát, litinová pánev, atd.?

Nádobí z litiny šetří vaše zdraví, ale i peněženku

Jistotou je švédská značka SKEPPSHULT, která je zaměřena především na kvalitní litinové nádobí. To je v Česku možné sehnat díky eshopu litinove-nadobi.cz. Zběžným pohledem na nabídku zjistíte, že se prodávají opravdu rozmanité výrobky z litiny. Pokud vás zaskočí vyšší cena, nenechte se zmást. Litinové nádobí totiž přetrvá věky, ještě několik generací po vás bude vámi zakoupené nádobí z litiny používat. Vložením financí do této komodity učiníte krok, jehož nebudete nikdy litovat, a ještě si vysloužíte pochvalu od svých potomků. Litina šetří nejen vaše zdraví, ale i peněženku.

Litinové nádobí