Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

V luxusním domě nesmí chybět soukromá sauna

Pokud se snažíte vybudovat si mimořádný domov plný luxusu, nesmí být ochuzen o prvky, které vám umožní odpočinout si ve velkém duchu. Skvělým příkladem je investice do přepychové sauny.

Spousta lidí si myslí, že domácí sauny jsou zbytečnost. Je pravda, že nechybí ve většině bazénů, wellness center a městských lázní, ale soukromá sauna je o hodně lepší.

Hlavním důvodem, proč si lidé pořizují sauny domů, je soukromí. Doma nikdo neruší, je ticho a klid. Není potřeba se starat o ručník nebo plavky, nikdo dovnitř nevidí. Není problém si vzít dovnitř víno a udělat si hezký večer ve dvou. Je to také daleko hygieničtější. Obzvlášť pokud jste zvyklí chodit do sauny nazí, není třeba se štítit, kdo na místě asi tak seděl před vámi.

Když saunu, tak luxusní

Když už se někdo rozhodne pořídit si domů saunu, měl by být podle odborníků ochotný investovat raději vyšší částku, aby získal kvalitu. Kvalita v tomto případě znamená, že se sauna díky izolačním prvkům dá používat celoročně, je vyrobená z nezávadných materiálů a její prodejce kupujícího zaškolí a poradí mu, jak se o saunu starat.

Na zákazníky orientovanou politiku v Česku zastává prodejce saun Beta. Výrobky Beta wellness zahrnující vířivé vany, sauny, infrakabiny a bazény pochází z USA. Všechny produkty do jednoho jsou originální, prakticky řešené a hlavně designově neotřelé.

Velmi honosné a nízkoenergetické sauny má na svědomí finský designér Timo Nakari. Jeho pojetím jsou zákazníci obvykle velmi příjemně překvapeni. Sauny z jeho dílny vypadají trochu jinak než ty veřejné. Jsou připravené pro intimní zážitky a večery plné pohody.

V saunovém světě, který vytváří Timo Nakari, se zhlédne každý. Jestli vaše srdce zatoužilo po finské sauně, ruské bani, saunovém domě nebo jiném typu, více informací najdete přímo na www.virivkysauny.cz. Ještě lepší je osobně navštívit pražský showroom a vyzkoušet si luxus na vlastní kůži.