Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Máte doma zakrývací plachtu?

Ne? A jak bez ní vůbec ještě můžete žít? Každý, kdo má rodinný domek se zahradou, ji určitě na něco využije. Ušetří vám spoustu starostí s počasím.

Nepromokavé zakrývací plachty se využívají ve stavebnictví, zemědělství i doma na zahradě. Nejen že jsou nepromokavé, ale ochrání váš majetek před veškerými vnějšími vlivy, jako jsou kroupy nebo sluneční záření. Zrovna teď, kdy se přes Českou republiku přehnaly docela silné bouře, je na místě uvažovat o koupi takové plachty. Zachránit by vám mohla dřevo, stoh sena nebo auto.

Speciální odolné autoplachty ochrání lak a zabrání korozi. V horkých letních dnech chrání také před UV zářením a udržují v autě větší chládek. Vyrábí se ve dvou velikostech podle typu vozu. Malá nebo velká varianta sedne každému autu, není potřeba hledat přímo model pro váš vůz.

Zakrývací plachty vhodné na cokoliv se rovněž vyrábí v rozmanitých rozměrech. Společnost Plachty Štěpáník vám dává na výběr z několika desítek různých rozměrů – a kdo si přesto nevybere, nechá si zhotovit plachtu na míru. Kruhové varianty jsou vhodné na zakrytí bazénu. Plachty mají zdvojený okraj s kovovými oky, díky kterým se dají snadno připevnit. Vybrat se dá ze tří barev – zelené, modré a bílé, případně průhledné. Při výběru si dejte pozor také na tloušťku a gramáž. Čím vyšší, tím je plachta samozřejmě tužší a víc toho vydrží.

Zakryjte zahradu ze všech stran

Pokud vám na zahradě vadí sluníčko, dá se to vyřešit také použitím stínících sítí. Ty je vhodné umísťovat například na plot vedle bazénu, aby bazén vlivem UV záření nevybledl a také aby na vás nikdo nekoukal. Kvalitní stínící sítě z PE vláken zelené khaki barvy mají stínivost asi 90 %, takže vás spolehlivě zbaví otravného slunce. Lidé je používají u skleníků, pískovišť či zahradních přístřešků. Aktuálně je ta nejlepší doba na jejich nákup, zmiňovaná firma Plachty Štěpáník má na stínící sítě slevu 25 %.

Více informací najdete přímo na www.peplachty.cz.

Nepromokavé zakrývací plachty