Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Maturitní stres právě vrcholí

Maturita 2016 je za dveřmi

A je to tady! Studenti maturitních ročníků užívají posledních chvil svého středoškolského života. Někteří užívají do slova a do písmene, celé studium poctivě a svědomitě pracovali a nyní na ně čeká jen zasloužená odplata. S úsměvem mohou svým profesorům ukázat, že se jejich usilovné a úmorné vzdělávání neminulo účinkem. Jiní s hrůzou počítají poslední minutky a cítí se jako před popravou. Vždyť maturita 2016 je už za dveřmi! Ať tak, nebo onak ještě přece jenom nějaký ten čas zbývá a je nepatrný prostor vše doladit.

Na internetu je ke stažení opravdu přehršel veškerých materiálů. Stačí jen zadat do vyhledávače patřičné heslo a student již může klikat na nepřeberné množství odkazů týkajících se rozborů děl, autorů i literárních směrů. Internet je v dnešní době všemocný, informací je spousta. Otázkou však zůstává jejich spolehlivost, kvalita a hodnověrnost. V tomto případě je lepší spolehnout se na materiály, kterými si student může být absolutně jistý.

Čas kvapí, je třeba se učit efektivně

Již téměř čtyři roky běží projekt SnadnaMaturita.cz, který vytváří a poskytuje maturantům učební materiály z jednotlivých předmětů (např. český jazyk, anglický jazyk, dějepis a zeměpis) navržené přímo k současné maturitě. Mezi studenty je o něj obrovský zájem, ročně ho navštíví zhruba 80 000 zájemců. Pro maturitu z češtiny jsou ke stažení rozbory literárních děl. K dispozici je v současné době více než 160 různých knih od českých autorů, středověká díla i nejpopulárnější světové bestsellery. Všechna potřebná fakta jsou zpracována ve formátu A4. Každý list je přehledný a dodržuje stálou strukturu. Šetří tak studentům čas a ti se jednoduše v získaných materiálech orientují a učí se efektivně a rychle vše podstatné. Potřebuje-li student k maturitě z českého jazyka například ukázku z díla Bílá nemoc od Karla Čapka, má ji včetně poznámek k dispozici za 10 Kč. Potom při ústní maturitě zcela ohromí a zazáří.

Kvalitní příprava na státní maturitu

Uvedené materiály jsou vhodné i pro budoucí maturanty, kteří si tak mohou již dopředu vytvořit jakousi databanku podkladů potřebných k úspěšnému složení maturitní zkoušky. Pro nastávající rok a maturitu 2017 je plánováno ještě další rozšíření dostupných souborů. Státem garantovaná státní maturita se vykazuje rovnými a stálými podmínkami pro všechny, tomu odpovídají i jednotlivé listy, které zaručují efektivnost učení a hlavně úspěch u důležité maturitní zkoušky.

http://www.snadnamaturita.cz/

ukázka materiálu - http://www.snadnamaturita.cz/catalog/lit/demos

takhle materiály hodnotí samotní maturanti - http://www.snadnamaturita.cz/catalog/lit/references