Celkem v bazaru 37062 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2752 nových .

Hledáte nové bydlení, ale na předražené nemovitosti nemáte? Zkuste mobilní domy

Sehnat dnes pořádné bydlení není vůbec nic jednoduchého. Musíte se potýkat s nedostatečnou nabídkou a vysokými cenami. Jakmile se objeví něco přijatelného, hned je taková nemovitost prodaná. Řešením tak mohou být mobilní domy. Jde o moderní a překvapivě propracované řešení, kde můžete luxusně bydlet za zlomek ceny celého domu nebo bytu.

Postavte svůj nový domek kamkoliv

Neprodává se ve vaší vysněné lokalitě žádný dům, ale jsou zde k dispozici pozemky? Chcete rovnou bydlet a nečekat, až se postaví celý dům? Potom jsou pro vás mobilní domky a mobilheimy české výroby jako dělané. Perfektně se hodí i jako stavba do zahrádkářské kolonie nebo jako chatička pro letní bydlení. Existují však i zateplené varianty, které jsou přímo určené k celoročnímu bezproblémovému užívání. Mobilní domek má navíc skutečně svá kola, takže ho v případě potřeby můžete přestěhovat na jiné místo jednodušeji v porovnání například s obytnou buňkou.

Kolik stojí mobilheim?

Mobilní domky a mobilheimy nejsou nic drahého. Pokud zvolíte kvalitní domek od českého výrobce, začínají ceny na 300 000 korunách. Ceny jsou vyšší u větších a lépe vybavených variant. Za milion korun už pořídíte opravdu luxusní mobilní domek, kde bude radost bydlet. Ceník mobilních domů si můžete konkrétně prohlédnout přímo na webových stránkách jednoho výrobce.

Základní vybavení mobilního domu

Život v mobilním domě může plně nahradit dům či byt. Je totiž vybaven rozvodem elektřiny, osázen zásuvkami a k dispozici je teplá a studená voda. Inženýrské sítě jsou vyvedeny pod podlahu, odkud se napojují na centrální zdroj. Vytápění se řeší přímotopnými panely. O dalším vybavení si rozhodujete většinou sami a s trochou představivosti a volbě vhodné firmy pořídíte překvapivě dobře řešené bydlení za velmi zajímavou cenu.