Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2774 nových .

Mobilní klimatizace pomůže odolat i vysokým teplotám

Celoroční těšení na léto známe všichni. Když pak skutečně přijde, nadšení vydrží pár dní, maximálně týden. Po první vlně euforie následuje druhá fáze. Všeobecnou radost vystřídá snaha najít stinné místo nebo malý chladný kout, v němž bychom znovu získali horkem zdecimované síly. Pokud právě tohle řešíte, určitě se zajímejte o mobilní klimatizace, které vám pomůžou horké léto ustát. O fungování, využití a tipech se dozvíte v tomto článku.

Princip mobilní klimatizace

Jak již samotný název vypovídá, tento přístroj klimatizuje neboli ochlazuje okolí. Funguje na bázi nasátí horkého vzduchu, který pomocí výkonného kondenzátoru zchladí a vypustí zpátky. Některé modely jsou konstruovány tak, aby majiteli poskytly maximální možnost využití. Kromě ochlazovací funkce dokážou zároveň fungovat jako ventilátor nebo vysoušeč vlhkosti. Za jednu cenu tak získáte několik přístrojů v jednom. Klimatizaci můžete použít jak doma, tak v práci. Díky snadné manipulaci je možné postupně ochlazovat i větší počet místností.

Způsob ovládání mobilní klimatizace

Moderní klimatizace drží krok s dobou. Výrobci si proto dávají záležet na jednoduchém ovládání, které vám usnadní život. Očekávejte snadnou a rychlou údržbu, přehledné LCD displeje sloužící k rychlé kontrole nastavení a dálkové ovládání, s nímž můžete regulovat okolní teplotu pěkně pohodlně od stolu.

Čemu věnovat pozornost

Při výběru se zaměřte na hlučnost, požadavky údržby, energetickou náročnost a systém upevnění výfukové hadice. Není toho mnoho, ovšem málo také ne. Pokud si chcete být svým výběrem absolutně jisti, není nic jednoduššího než projít nabídku specializovaného obchodu http://www.ventilatory-shop.cz/mobilni-klimatizace a vybrat si osvědčenou značku Sakura, Daitsu, SENCOR, Airwell či SINCLAIR.