Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Moderní a bezpečné bydlení pro seniory

Stáří není pouze fází života, se kterou se musíme pokorně smířit a doufat, že se o nás naši nejbližší jednoho dne postarají. Už dávno není pravdou, že lidé v důchodovém věku nemohou zažít dobrodružství, navázat nová přátelství, či najít lásku. I v tomto věku mohou lidé změnit svůj život k lepšímu a užívat si dny plnými doušky. Bydlení pro seniory dnes představuje prostředí, ve kterém se mohou starší lidé cítit bezpečně, a zároveň aktivně žít, věnovat se svým koníčkům, starat se o své mazlíčky a mnoho dalších aktivit.

A právě takové bydlení poskytují Senior Parky. Jedná se o síť areálů, ve kterých si mohou senioři pronajmout samostatný byt s bezbariérovým přístupem, který je samozřejmostí při vstupu do všech prostorů po celém areálu. Součástí každého Senior parku je také atrium, které slouží obyvatelům k relaxaci. Mohou se zde scházet se svými přáteli a povídat si či jen tak odpočívat během dne.

Obyvatele mají taktéž možnost mít zde své domácí mazlíčky, přijímat návštěvy, které u nich mohou také strávit noc. Je pouze na každém z obyvatelů, jaký režim si během dne nastaví. Nikdo jim nepřikazuje, co a kdy mají dělat.

Důležitým posláním Senior Parků je, aby se jejich obyvatelé cítili dobře, proto jsou pro ně organizovány a pořádány nejrůznější aktivity, mezi kterými můžeme najít nejen koncerty, besedy, oslavy narozenin a jiné aktivity pořádané uvnitř areálu, ale také výlety za přírodou a kulturou. Žádná z akcí však není povinná, neboť každý si o svém programu může rozhodovat zcela sám.

Senior Park Sokoleč u Poděbrad nedaleko Kolína či nedaleko Prahy se tak může stát vaším plnohodnotným domovem, který vám bude navozovat pocit bezpečí a vnitřní pohody, což jsou v životech starších osob nedocenitelné hodnoty. Zvyšte tedy kvalitu svého života a jděte vstříc novým zážitkům a poznáním.