Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Matrace netradičních rozměrů? Objednejte si molitan na míru

Máte postel, gauč nebo jiné lůžko netypické velikosti a sháníte odpovídající matraci? Řešením může být molitan o takové velikosti, jakou potřebujete. Molitanové desky mají navíc i další možnosti využití, takže potom, co se použijí na spaní, můžete je uplatnit jinde. V tomto článku vám poradíme, kde pohodlně a rychle nakoupit molitan.

Co dělat, když nemůžete sehnat matraci odpovídajících rozměrů?

V běžných obchodech najdeme standardizované rozměry matrací vhodné na jednolůžko, případně dvoulůžko. Kromě těchto variant je složité pořídit jinou velikost. Snaha o vytvoření odpovídají velikosti pomocí seříznutí výrazně sníží kvalitu a mnohdy jde i o cenově nevýhodné řešení. Oblíbenou a vcelku univerzální variantu představuje takzvaná líná pěna, která se jednoduše přizpůsobuje tvaru lidského těla.

Pro renovace nábytku

Molitan na míru oceníte nejenom při shánění matrace, ale i při hledání vhodného podkladu například pro restaurování nábytku. Molitanové desky se dají libovolně oříznout a získáte tak praktickou výplň například do sedáku na židli, pro úpravu pohovky a podobně. Možností je celá řada a díky cenové dostupnosti poměrně velkého kusu elastické paměťové pěny dosáhnete požadovaného efektu bez výrazných finančních nákladů. Tento materiál používají i profesionální výrobci. 

Kde všude využijete molitanovou desku?

Samotný kus molitanu se může hodit jako pelíšek pro psa, izolaci, ale i pro výtvarné účely. Vysloužilé kusy molitanu jistě najdou další příležitost, jak dostat druhý život. Nové kusy se mohou použít jako provizorní lůžko pro návštěvy. Stačí se jen trochu zamyslet, na co všechno hodí viscoelastická pěna, a v případě, že budete potřebovat její zásoby, podívejte se na internet a vybrat si kus o univerzální velikosti s další možností úprav. Nemusíte nikam chodit a ani řešit dopravu, protože molitan dorazí až k vám.