Celkem v bazaru 26618 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2797 nových .

Jedna z nejkrásnějších pražských lokalit? Vítejte na Praze 6!

Praha 6 bezesporu patří mezi nejkrásnější pražské lokality. Vždyť si ji svého času zamiloval i Václav Havel. Slavné vily na Hanspaluce a na Babě se dokonce staly turistickým poutním místem.

Na Hanspaulce bydlela Lída Baarová i Vlasta Burian. Umělci z řad režisérů, spisovatelů se s oblibou usazovali i na Babě, kde svého času vznikla umělecká kolonie, a tyto oblasti se zařadily mezi vůbec nejdražší vilové čtvrti v České republice.

Ceny luxusních nemovitostí

Ani dnes tato lokalita není zrovna levná. Většina realitních kanceláří ceny vil na Hanspaulce dokonce na svých webových stránkách ani neuvádí, k dispozici jsou jen na vyžádání. Lze tak odhadovat, že levné rozhodně nebudou. Luxusní sedmipokojový byt v Bubenči je každopádně v nabídce jedné realitní kanceláře za 32 milionů korun.

Ceny bytů na šestce

Naštěstí ale na „šestce“ existují kanceláře, u kterých nakoupíte levněji. V nabídce renomované realitní kanceláře Remax (na internetu hledejte pod odkazem realitní kancelář Praha 6, nebo nemovitosti Praha 6) najdete například zrenovovaný dvoupokojový byt v Břevnově za necelých 5 milionů korun. Hypoteční splátka by v tomto případě dosáhla částky 15 tisíc korun měsíčně. Pokud jsou vaší vysněnou čtvrtí Dejvice, tak krásný půdní byt s terasou může být váš za necelých 12 milionů korun. V této čtvrti ale seženete byt i za 8 milionů. O něco levněji pak je v Suchdole a v Ruzyni.

Čím menší, tím levnější

U bytů obecně platí, že čím menší, tím levnější. Malá garsonka v Terronské ulici je pak k mání za necelé tři miliony. Splátka hypotéky v tomto případě vychází na necelých 9 tisíc měsíčně. Je-li v hledáčku vašeho zájmu byt ke koupi na Praze 6, informujte se buď přímo u realitní kanceláře Re-Max, nebo si do vyhledávače zadejte pojmy jako prodej bytu Praha 6 či byty Praha 6 (popřípadě prodej domu Praha 6 či domy Praha 6) a začněte vybírat po své ose.

Obraťte se na profesionály

Pobočka realitní kanceláře Re-Max se zaměřením na všechny části Prahy 6 se primárně specializuje na služby zprostředkování prodeje nemovitostí, ať již se jedná o byty, domy, vily i nebytové prostory. Na kancelář se samozřejmě můžete obrátit, i pokud nemovitost prodáváte. Pak se vám dostane kompletního servisu zahrnujícího analýzu a stanovení reálné tržní ceny, zajištění potřebné dokumentace, asistence při prohlídkách nemovitosti, vypracování patřičné prezentace (profesionální nafocení či natočení videa) a podobně. Více informací hledejte pod odkazem reality Praha 6.