Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Nepodceňujte důležitost úsměvu – dovede divy!

Vzhled hraje v současnosti velmi důležitou roli. Tvoří jeden z klíčových faktorů, které rozhodují o tom, zda budete úspěšní či nikoli. Nejde však jen o to, co máte na sobě, jestli se můžete pochlubit dokonalou postavou, krásnou pletí či zářivými vlasy.

Víc než součást vizáže

Daleko důležitější ukazatel představuje spokojený a přirozený úsměv. Právě on totiž dovede pozitivní naladění a dobrou náladu přenášet i na druhé. A setkání je díky tomu hned příjemnější, přátelštější a uvolněnější. Dokonalý úsměv už dávno není nezbytností pouze u hollywoodských celebrit. Tvoří nejen nedílnou součást vizáže, ale také základní stavební prvek komunikace a určuje, jak nás vnímá okolí, jak na něj působíme. Proto ho musí řešit i manažeři, obchodníci, tiskoví mluvčí a vůbec všichni ti, kteří přichází dennodenně do kontaktu s lidmi.

Znak krásy i zdraví

Nejlépe se nám pochopitelně směje, když je náš chrup v pořádku a náš úsměv nic nehyzdí. Aby tomu tak bylo, musíme ze všeho nejdříve zapracovat na jeho zdraví. To jde ruku v ruce s péčí, kterou mu věnujeme. Kromě pravidelného a důkladného čištění nesmíme opomíjet ani preventivní prohlídky. Na stomatologii zavítejte alespoň dvakrát ročně, aby byly včas odhaleny případné potíže, které by v budoucnu mohly nastat a pořádně vám znepříjemnit život. Chcete-li se pyšnit stejně dokonalým úsměvem jako hvězdy filmového plátna, pak vyzkoušejte bělení zubů. Tím prvním, čeho si na vás totiž lidé všimnou, je barva skloviny. Jen málokdo se ovšem může pochlubit přirozeně bílými zuby - svůj podíl na tom má genetika i životní styl. Konzumujete-li ve velkém potraviny typu červená řepa, mrkev či borůvky, dopřáváte si často kávu či černý čaj a neodepřete si ani červené víno, pak se není co divit, že váš chrup zrovna bělostí nezáří. Naštěstí lze napáchané škody napravit, a to šetrně a zároveň účinně. Tak zamiřte do zubní ordinace, ať se zase můžete smát, co hrdlo ráčí. Jak se totiž říká – s úsměvem jde všechno líp!