Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Naučte se nový jazyk a otevřete si dveře k novým příležitostem

Chcete se v tomto roce posunout dále a otevřít si dveře k novým příležitostem? Odpověď téměř vždy leží v sebevzdělávání a vystupování z komfortní zóny. Zkuste se naučit nový jazyk, nebo si alespoň procvičit angličtinu. Uvidíte, že to v životě využijete a získáte cennou položku do svého profesního životopisu.

Bez znalosti cizího jazyka se dnes neobjedete

V rámci obchodních vztahů, ale i pro běžnou komunikaci při cestování a čerpání informací ze zahraničních zdrojů, je dnes klíčová znalost alespoň anglického jazyka. Vaše úroveň nemusí být dokonalá. Bude stačit, když se dorozumíte a přečtete si vybraný text. Absolvování kurzu vám pomůže v začátcích, ale hodí se i pro zvýšení jazykové úrovně. Jazyková škola Praha nabízí výuku deseti světových jazyků v obecné rovině i se specifickým zaměřením. Kurzy jsou sestavovány pro jednotlivce i firemní kolektivy.

Moderní výuka, která má smysl

V rámci výuky se kombinuje poslech, čtení i mluvení. Důraz je kladen na kreativní formu, která má pomoci zapamatovat si jednotlivá slova, obraty a náležitosti daného jazyka. Propracovaný plán výuky přináší jasnou strukturu toho, jak se postupuje. To přináší motivaci ke zvládnutí všech dílčích kroků a získání odměny v podobě zlepšení ovládání vybraného cizího jazyka.

Nezapomínejte na další vzdělávání

Prohlubování znalostí ohledně cizího jazyka je nekonečný proces. Jakmile skončíte s kurzem, nesmíte usnout na vavřínech. Lidský mozek si dokáže hodně věcí zapamatovat, ale bohužel také zapomíná. Pokud se budete pravidelně věnovat osvěžování svých jazykových znalostí a pustíte se do dalšího vzdělávání, vaše schopnosti se zdokonalí a paměťové stopy se upevní. Jazyková škola Praha 2 nabízí také zajímavé videomateriály od BBC a National Geographic, díky kterým se naučíte odlišovat i mezi jednotlivými variantami anglického jazyka.