Celkem v bazaru 26617 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2797 nových .

Nový realitní portál CINCINK nabízí vložení inzerátu zdarma a mnohem víc

Splnit si sen o vlastním bydlení je často běh na dlouhou trať. Na úplném začátku stojí procházení realitních portálů a vyhledávání nejlepší nabídky. Podobně to funguje i v případě prodeje, kdy je nejlepší snažit se vložit inzerát na co nejvíce míst, aby se zvýšila šance, že se objeví kupec. A v obou případech se vyplatí, když narazíte na realitní portál, který umí ještě něco navíc. Příkladem jsou stránky CINCINK, kde kromě prohlížení a vkládání inzerátu můžete objednat řadu souvisejících a důležitých služeb. O co se jedná a o jaké služby jde? To se dozvíte v článku.

Proč využít realitní portál CINCINK?

Nový férový realitní portál CINCINK nabízí možnost zajištění komplexních služeb týkajících se prodeje či koupě nemovitosti. Velkou výhodou je možnost vložit inzerát zcela zdarma, ale tím to zdaleka nekončí. Právě přídavné služby, které máte možnost objednat přehledně na jednom místě, dělají z portálu výjimečný prostor. Vyřízení prodeje či koupě nemovitosti je mnohem jednodušší a navíc máte větší jistotu, že vše uděláte správně a bezpečně. V nabídce služeb nechybí právní pomoc, která se hodí pro prodávající i kupující. Předností portálu je i fakt, že partnerem je Komerční banka. Díky tomu je zde připravena možnost čerpání hypotéky s výhodnou úrokovou sazbou a kompletním servisem.

Nafocení bytu a příprava inzerátu

Aby se nemovitost prodala rychle a za nejlepší cenu, je potřeba vytvořit dobře vypadající inzerát. Pro profesionální fotky můžete využít službu nafocení bytu. Zkušený fotograf vystihne nejlepší úhly a zachytí vaši nemovitost lichotivým způsobem tak, aby přilákala hodně zájemců na případnou osobní prohlídku, kde se již sami rozhodnou. Pomoc je připravena i v případě, kdy chcete kvalitní text u svého inzerátu, ale netroufáte si na jeho sepsání. I kvalita popisu totiž může ovlivnit množství vážnějších zájemců o koupi.

Technická inspekce nemovitosti

Kromě estetické stránky nemovitosti je potřeba věnovat dostatečnou pozornost také technickému stavu. Jde o službu, kterou může využít jak prodávající, tak hlavně kupující. Před koupí nemovitosti si totiž ověříte, jestli nejsou přítomno větší nedostatky vyžadující dražší opravy. Technická inspekce nemovitosti je zakončena posudkem s cenovou kalkulací případných nedostatků. Uděláte si tak lepší představu, kolik peněz bude potřeba pro rekonstrukci.

Úschova peněz

Praktickou službou je také úschova peněz, která je zajišťována partnerem v podobě Komerční banky. Převod peněz při prodeji nemovitosti je totiž potřeba řešit opatrně a právě bankovní úschova představuje nejvhodnější řešení. Na základě dohody o úschově proběhnou další kroky až po úspěšné převedení nemovitosti na nového vlastníka.