Celkem v bazaru 98028 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2782 nových .

Oblečte se stylově a s humorem!

Pamatujete ještě na oblíbené večerníčkové postavičky? Nestárnoucí Bob a Bobek, Maxipes Fík a další? Stále máte v paměti jejich krátké příběhy, které rozesmály vás i rodiče? A co vaše ratolesti? Také každý večer natěšeně usedají před televizní obrazovky a napjatě čekají, co jejich hrdinové dnes prožijí? A i vy po očku sledujete s úsměvem na tváři a s nostalgií peripetie králíků z klobouku nebo obřího psa? Pak se nesmiřujte s přítomností vašich kamarádů z dětských let jen na pár minut denně. Můžete je vídat mnohem častěji. Třeba na oblíbeném tričku či mikině.

Bob a Bobek

Budete se líbit

Už nějaký ten pátek „frčí“ trička a oblečení vůbec s různými motivy a potisky. Lidé dávají světu tímto způsobem znát své názory a postoje, oblíbenost hudební skupiny, případně hrdě předvádí pomocí trika s potiskem fotografie své milované. Vtipné hlášky, citáty nebo kontroverzní obrázky na oblečení dnes nejsou nic neobvyklého. Stále však zaujmou, i třeba s pohoršeně pozdviženým obočím. Nebojte se i vy ukázat okolí to, co je vám blízké. A jsou-li to právě večerníčkové postavičky, tolik známé a líbivé, tím lépe. Zaujmete nejen dospělou populaci, které přinejmenším zlepšíte náladu, tak i děti, jež si na vás budou ukazovat malými prstíky a tahat rodiče za rukáv s přáním, mít přesně takové triko.

Vyberte z připravených motivů, nebo zrealizujte vlastní nápad

Geekshirts.cz patří ke špičkám v produkci originálních potisků Boba a Bobka i Maxipsa Fíka. A co víc! Vlastní oficiální licenci na jejich výrobu, i proto se stále zdokonaluje. Nabízí řadu připravených motivů. Barevné i černobílé. Přesto se může stát, že ten „váš“ obrázek v nabídce prostě nenajdete. V takovém případě nepropadejte lítosti, protože to nejjednodušší, co můžete pro vaše trendy triko udělat je, že si obrázek navrhnete sami a ilustrátoři jej pro vás vyrobí. Bezva, že? Už bylo dost supermoderních robotů! Připomeňte sobě i dětem krásu pohádkových hrdinů z vašeho dětství.