Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Odvoz suti a odpadu po Praze VEJŠICKÝ

Provádíte rekonstrukci rodinného či celého činžovního nebo rodinného domu a potřebujete zlikvidovat vybouranou suť? V Praze a přilehlém okolí vám doporučujeme využít služeb firmy Autodoprava Milan Vejšický, která zajistí veškerý potřebný servis již 1,5 hodiny od objednání. Přečtěte si více o nabízených pracích.

Odvoz suti a odpadu

Hlavní činností firmy je odvoz odpadu a sutin po Praze. Hlavní zaměření je samozřejmě orientováno na stavební odpad, ať už se jedná o odpad související s přípravou nové výstavby (výkopové práce, úpravy, terénu, vývoz nahromaděného odpadu), či rekonstrukce současných prostor (odvoz vybouraného materiálu) nebo odvoz při demolicích. Při těch firma může využít i strojního nakladače, kterým snadno k odvozu naloží odpad, který by bylo velmi problematické naložit lidskou silou.

Další možností jsou klasicky přistavené kontejnery na odpad, do kterých je odpad průběžně navážen během stavebních prací.

Kromě stavebního odpadu lze samozřejmě vyvážet i biologický odpad (zahradní práce), komunální odpad a další.

Firma disponuje všemi potřebnými povoleními pro odvoz sutin a jejich následnou likvidaci včetně likvidace eternitu. O všem vám následně vydá potvrzení „o převzetí odpadu ke zneškodnění“, které je dnes obvykle nutné pro úspěšnou kolaudaci stavby.

Dovoz písku, štěrku, betonu

Další nabízenou službou je logicky dovoz sypkého stavebního materiálu na místo stavby od zeminy přes písek až po štěrk či jiné potřebné suroviny pro stavbu. Službu tak lze skvěle kombinovat s vyvážením odpadu, kdy na odvoz i přívoz materiálu máte jednoho spolehlivého dodavatele.

Zemní práce

Ve firmě si rozumí i se samotným prováděním prací, vzhledem k vozovému parku se logicky nabízí práce zemní, pomůže tedy s úpravou pozemku určeného k zastavění. Věnují se demoličním i zemním a výkopovým pracím.

O firmě Vejšický

Milan Vejšický se věnuje svému oboru již od roku 1992, jeho podnik sídlí na Praze 5, proto mají místní podniky možnost využít díky nízké dojezdové vzdálenosti slevy na poskytované služby. Pro ostatní po Praze a okolí platí běžný ceník uvedený na webových stránkách www.vejsicky.cz. Prozkoumejte nabídku a objednejte si přistavení kontejneru na odpad do 1,5 hodiny ještě dnes.