Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Nechte opravu střechy zemědělské budovy na profesionálech

Potřebujete opravit střechu, rekonstruovat střešní plášť, opravit boční opláštění, vyměnit krytinu? Na tom by nebylo nic zvláštního. Čas od času potřebuje opravit a vylepšit každá střecha. Záleží ale na tom, na jaké budově se střecha nachází. Pokud jde o zemědělskou budovu, možná byste měli vsadit na specializovanou firmu.

Na zemědělských budovách nebo výrobních závodech samozřejmě není nic zvláštního, střecha tam vypadá úplně stejně jako na každém jiném domě. Rozdíl je však ve velikosti. Pokud má firma zkušenosti pouze s rodinnými domky, byla by pro ni stavba takových rozměrů docela šokem. Z toho důvodu je lepší vsadit na firmu, která se na velké budovy zaměřuje. Je to například společnost Tobolák z Uherského Brodu.

Profesionálové z firmy Tobolák se na trhu pohybují už od roku 1993. Dlouhá léta se specializují na opravy střech všech druhů a jako zaměření si vybrali průmyslové objekty, haly, technické budovy, administrativní a zemědělské budovy – jednoduše velké stavby. Nezaleknou se kravína ani skladu obilí.

Co všechno umí?

Zvládají klasické zámečnické a pokrývačské práce. Velmi často pomáhají s renovací starších objektů, což znamená, že rozeberou starou střechu, opraví střešní konstrukce a položí novou střešní krytinu. Někdy vyměňují jen poškozené části či montují hromosvodní síť.

Ke střechám neomylně patří také pokrývačské, tesařské, klempířské a zámečnické práce. Někdy je potřeba namontovat či rekonstruovat střešní světlíky, opravit eternitové a plechové střechy. Firma se kromě toho zabývá také kompletní dodávkou a montáží ocelových hal včetně opláštění a zateplení. Tepelné izolace jsou spolu s nátěry další často poptávanou službou ze strany zemědělských družstev a výrobních závodů.

Kromě širokého spektra činností je dalším plusem firmy férové jednání. S každým se domluví individuálně – na přístupu i odpovídající ceně. Takoví poctiví řemeslníci se dnes už jen tak nevidí.