Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 26334 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2727 nových .

Oslavy, party, narozeniny i svatba. Víme, co udělat pro to, aby byly nezapomenutelné!

Chcete se opravdu odvázat? Zapomenout na realitu všedního dne a jaksepatří si vyrazit z kopýtka? Máte jedinečnou příležitost! Čas vánočních večírků totiž je tu! Poradíme vám, co právě z vašeho večírku udělá večírek roku. Alespoň večírek, na který jeho účastníci hned tak nezapomenou.

Firemní večírky stmelují kolektivy, o tom není debat. On ale může být večírek a večírek. Večírek, na kterém se všichni nudí a pohledem hypnotizují ručičky hodin, aby se hýbaly rychleji. Pak tu je večírek, na kterém se všichni baví a po jeho skončení se jim nechce domů. Po jakém večírku toužíte?

Nejde jen o dobré jídlo a pití

Jak by měl vypadat opravdu dobrý večírek? A je jedno, zda se jedná o firemní, oslavu narozenin či svatební hostinu. V první řadě by se na něm měly stoly prohýbat. Pod dobrým jídlem a pitím samozřejmě. Jeho účastníci by rozhodně neměli mít hlad ani žízeň. To však neznamená, že by se měli opít do němoty a zvracet do květináčů. To také není ono. Dobrá nálada je ale základem. S dobrou náladou jde ruku v ruce i dobrá hudba. A na dobrou hudbu se i dobře tančí. Zábava je v plném proudu.

Nepodceňujte výzdobu

Podceňovat byste neměli ani výzdobu. Snad žádná obzvláště dětská narozeninová oslava se například neobjede bez balonků. Na výběr máte balonky gumové, foliové, vodní i modelovací. Metalické balonky však dodají ty pravé grády i večírku vánočnímu. Namítáte, že nemáte čas ani dostatečnou plicní kapacitu na jejich nafukování? Ani ji mít nemusíte. K plnění balonků se dnes používá helium ve spreji.

Nápadité kostýmy

K party, večírkům a samozřejmě maškarním bálům ovšem patří i kostýmy. Spoustu jich seženete například na e-shopu OLO.cz. Na večírku můžete být pilotem, Indiánkou, pirátkou, vlkodlakem i Frankensteinem. Kovbojem i vězněm. Smrťákem i obřím penisem. Proč si ze sebe alespoň jednou do roka nevystřelit a být tím, kým se skutečně cítíme, že? Tak se dobře bavte!