Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Je čas koupit výhodně palivové dřevo

Možná by se mohlo zdát, že po skončení zimy je zbytečné řešit vytápění interiéru. Opak je ovšem pravdou. Alespoň v případě, že uvažujete o co nejlevnější alternativě topení v podobě palivového dřeva. Jeho ceny se v průběhu sezony značně mění a na jaře jsou většinou na minimu. Jestliže nevíte, kde dříví sehnat co nejlevněji ve vysoké kvalitě, nezoufejte! Představíme vám nabídku společnosti Optimtop, které je opravdu pestrá.

Vyberte si z 13 dřevin

Zmiňovaná společnost nabízí celkem 13 druhů dřevin. Volit tedy můžete jakoukoli z nich. K dispozici je dřevo měkké i tvrdé. Optimální je při topení kombinace obojího. Měkké se hodí na podpal, jelikož velmi rychle hoří. Naopak u tvrdých dřevin se setkáme s vysokou výhřevností a dlouhodobou výdrží. Zvolit si můžete dřevo jak na vytápění, tak i na uzení. Na to se hodí zejména buk a také ovocné dřeviny, mezi které se řadí hlavně třešeň či slivoň.

Dřevo na paletách vám ušetří peníze

Společnost Optimtop nabízí palivové dřevo rovnané na paletách, což je nesporně výhodné. Kupujete tak totiž pouze samotný materiál a nikoli vzduch, jako tomu bývá u sypaného dříví. Právě v jeho případě nákladní automobil zpravidla doveze fůru, která není nijak systematicky skládána. Množství dřeva je tak v podstatě nepočitatelné. Velkou výhodou dřeva od Optimtopu je i fakt, že se průmyslově vysouší. Na rozdíl od polínek, jež se suší několik let venku, bude suché kompletně, a to i uprostřed konkrétního kusu. Topit jím tedy můžete ihned poté, co dorazí až k vám domů.

Doprava od 1 palety zcela zdarma

Máte strach z toho, že byste vydali další finanční částku za dopravu dřeva až k vám domů? Nemusíte, od 1 palety budete mít dopravu zcela zdarma. Bydlet přitom můžete kdekoli na území České republiky. Objednání dodávky je velmi jednoduché, stačí pouze zavolat na zákaznickou linku.