Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Podle čeho vybírat ledničku?

Ledničku potřebuje v domácnosti každý. Většina z nás ji však kupuje tak maximálně třikrát v životě, nemá tedy příliš mnoho zkušeností s tím, podle čeho vybírat. Pojďme se společně podívat na parametry, které jsou stěžejní při výběru té správné ledničky.

Objem

Velmi důležitý parametr je objem chladícího boxu. Udává se v litrech. Při koupi běžné lednice sice její vnitřek vystačí i početné rodině, pokud ovšem občas pořádáte oslavy s kamarády, mohlo by se klidně stát, že v lednici najednou nebude místo.

Energetická třída

Mít levnou chladničku ještě neznamená ušetřit. Za několik let naopak můžete litovat, že jste si nepořídili tu o tisícovku dražší. Každá lednička patří do jiné energetické třídy, většinou od A+++ po A. Od toho se odvíjejí provozní náklady. Chlazení asi jen tak vypínat nebudete, běží po celý rok. Dobře si tedy rozmyslete, jak úsporný spotřebič zvolíte.

 
Chcete vyzkoušet něco nového? A znáte americké ledničky?

Vzhled

Chladnička bude po dalších mnoho let součástí vaší kuchyně. Bude tedy utvářet i její vzhled. Vybrat si nehodící se ledničku může pro návštěvníky působit jako pěst na oko. Není třeba hned hledat ledničku ve tvaru šestiúhelníku, skříňová zcela postačí. Bílá ovšem není jediná barva, ve které můžete produkt získat. Hodí se k vám více černá, modrá nebo červená lednička? Potom neváhejte a nezůstávejte u stereotypní bílé.

Hlučnost

Nemoct si v kuchyni ani normálně povídat kvůli hlučné ledničce by bylo velmi otravné. Před koupí se nezapomeňte podívat na počet decibelů, které přístroj vydává, abyste poté nebyli nepříjemně překvapeni.

Cena

Ano, vybrat si velmi kvalitní ledničku nebude levné. Cena je vždy důležitý parametr, podle vašich finančních možností si vyberete nejlepší ledničku s poměrem cena-výkon.

 
Parametrů, ke kterým by se mělo přihlédnout, je ještě celá řada. Zde jsou ovšem vypsány ty nejpodstatnější. Vyberte si podle toho svou ledničku v Expert Elektro.