Celkem v bazaru 26680 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2797 nových .

Co nepodcenit při plánování podzimní svatby? My to víme!

Hlavní svatební sezóna už letos sice skončila, ale to neznamená, že si své „ano“ nemůžete říct v chladnějších měsících roku. Vždyť i podzim má své nezaměnitelné kouzlo a specifickou atmosféru. A pokud nepodceníte důležité maličkosti, buďte si jisti, že si veselku všichni užijí do sytosti.

Fotograf

Najděte si dobrého fotografa, který dovede využít všeho, co podzim nabízí. Nezalekne se žádných rozmarů počasí, poradí si s větrem, deštěm. Vždyť fotky, kde vám padají kapky na tvář nebo na kterých máte rozevláté vlasy, působí nádherně dynamicky. Vyrazte společně s ním do lesa, sadu, zahrady nebo parku, kde to hraje barvami nejvíce – romantické momentky tak budete mít zaručené. Nebojte se ani zakomponovat zajímavé „rekvizity“, jako jsou gumáky nebo deštník.

Šaty

Budete se muset více zaobírat tím, co si vezmete na sebe. Jenom láska vás totiž nezahřeje. Lehoučké krajkové svatební šaty s hlubokým výstřihem a holými rameny najdou skvělé uplatnění v létě, pro podzimní veselku ale nebudou tou nejlepší volbou. I když může svítit slunce, dny už jsou poměrně chladné. Poohlédněte se proto raději po kouscích z teplejších materiálů a s dlouhými rukávy. V záloze ještě mějte i hřejivou vrstvu, kterou obléknete na svatební šaty. Vybírat máte opravdu z čeho. Skvěle bude vypadat pletený svetr v jemných barvách, kabátek, bolerko, šála, odvážnější nevěsty mohou zvolit džínovou nebo koženou bundu. Teplejší varianty oděvu by měl volit také ženich. Pánský oblek může doplnit vestou nebo šálou.

Menu

Také svatební tabuli přizpůsobte ročnímu období. V chladnějších dnech se hosté rádi zahřejí zeleninovými polévkami. Chybět by neměl ani pořádný kotel čaje, ze kterého si každý může nabrat do hrnečku a doladit si ho podle svojí chuti – třeba rumem nebo slivovicí. Když už jsme u alkoholu, nezapomeňte ani na oblíbený svařák nebo grog. Toto nápojové menu je možná na svatbu trochu netypické, ale proč ne? Nebojte se improvizace a hlavu mějte otevřenou zajímavým nápadům. Uvidíte, že pak budou vaši hosté na svatbu rádi vzpomínat a rozhodně nezapadne v šedi průměru. I podzimní veselku si totiž všichni mohou užít, stačí jen udělat pár věcí jinak.