Celkem v bazaru 96336 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2804 nových .

Ani ultramoderní pohovka nenahradí pohodlné křeslo

Jistě jste zaznamenali stoupající tendenci v pořizování moderních sedacích souprav do obývacích pokojů. Lidem jde především o vzhled, funkčnost a úsporu místa. Asi se ale shodneme, že pohodlné křeslo představuje jedno z nejkomfortnějších posezení vůbec. A nemusí být nijak drahé.

Křesla jsou neskutečně variabilní

Křeslo slouží primárně k sezení, to je jasná věc. Má však další atributy, kterými vás jednoduše přesvědčí o tom, že jej zkrátka musíte vlastnit.

Mnoho typů se dá snadno rozkládat a použít jako lůžko pro návštěvy rodičů, případně pro kamarády vašich ratolestí.

Polohovatelná křesla zase znamenají dokonalou relaxaci a odpočinek po náročném pracovním dni. Nastavit si můžete opěradlo zad i podložku nohou k vaší naprosté spokojenosti.

Lahůdkou jsou pak houpací křesla. Trochu jako z filmu pro pamětníky. Ale vězte, že tento retro kousek oceníte nejen vy, vyznavači kvalitního nábytku, nýbrž i vaše děti či vnoučata. Navíc jsou v současné době vyráběna v inovativním designu.

Křeslo potažené látkou nebo kůží?

Při pořizování křesla se budete chtě nechtě rozhodovat mezi koženou a látkovou variantou. Plusy pro látku hovoří o větším pohodlí, jelikož je měkčí. Máte takřka neomezené možnosti výběru barev a vzorů. Látkové potahy jsou podstatně levnější. Údržba však může být dost problematická, obzvlášť máte-li děti nebo zvířecí miláčky.

Kůže představuje elegantní vzhled, poměrně velkou odolnost vůči poškození. Nevýhodu pak tvoří výše pořizovacích nákladů. V horkých dnech se kůže může snadno stát docela nepohodlná. Bývá horká a lepí se na tělo. Údržba koženého nábytku je dost jednoduchá. Stačí občas otřít vlhkým hadříkem a je hotovo. A obrovská výhoda na závěr: kůže je zcela hypoalergenní.

Levný, a zároveň kvalitní kousek seženete snadno

Pěkná křesla levně pořídíte v kamenných obchodech i e-shopech. Nábytek Natali představuje širokou nabídku a nechá zcela na vás, zda dáváte přednost spíše klasice, jednoduchosti a eleganci nebo chcete bezmezné pohodlí a trochu okázalosti.