Celkem v bazaru 27048 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2740 nových .

ÚČINKY POPRS – EUFORIE, KTERÁ DNES UŽ NENÁLEŽÍ POUZE GAYŮM

Afrodiziakální účinky poprs vás dokážou na několik desítek vteřin vystřelit do takových výšin, že ani sami nebudete vědět, čí jste. Z původního čističe na kožené oděvy nebo technické součástky si všímaví experimentátoři udělali velmi mocný nástroj ke zvýšení sexuální touhy a zintenzivnění milostného prožitku. Díky tomu se můžete oddávat nejen mnohem silnějšímu vnímání erotického zážitku, ale budete i lépe připraveni na případné nevšední sexuální praktiky.

Pojďme se společně podívat na to, co od nich čekat a co dělají s naším tělem.

CO VYVOLÁVÁ JEJICH ÚČINKY

Poprs nebo také poppers spadají do skupiny látek, které zajišťují tzv. dilataci cév – tedy jejich rozšíření. Po vdechnutí této chemické látky okamžitě dochází k jejich roztažení, čímž prudce klesá zásobování srdce kyslíkem. Na to srdce odpovídá zvýšením své činnosti a rychlým pumpováním – a přesně tohle je očekávaný efekt. Pokles tlaku a kyslíku vyvolává pocity omámenosti a euforie. Podobné těm, které vyvolává např. rajský plyn. Hlavu máte v oblacích a vnímáte pouze vaše tělo a vaše potřeby.

Abyste si účinky užili, myslete však na vaše zdraví. V případě, že máte problémy se srdcem, tento typ povzbuzovače pečlivě zvažte. Stejně tak se nemusí vyplatit posilovat euforické zážitky jinými drogami (pervitinem, kokainem, amfetaminy) nebo alkoholem.

CO OČEKÁVAT?

Jakmile k poppers přičichnete, můžete se těšit zejména na tyto bezprostřední účinky:

- Probuzení sexuální touhy

o Sex se stává naprosto nezbytnou potřebou

- Euforické pocity a omámenost

o Vzrušující radost a psychické uvolnění

- Uvolnění hladkého svalstva (vagíny, konečníku)

o Nezbytnost pro příjemný sexuální zážitek

S jednotlivými přičichnutími si dejte na čas a nespěchejte. Tělo potřebuje prostor, aby se z jednotlivých prožitků vzpamatovalo a mohlo navázat na další. Pokud byste nitráty vdechovali příliš rychle, mohli byste přechodně pocítit bolest hlavy nebo nevolnost.

PŘÍLIŠ RYCHLÉ TADY A TEĎ

Požadované stimulující účinky se při inhalaci poppers dostavují téměř okamžitě. To můžeme považovat za velké plus - jejich užití lze velmi spolehlivě načasovat. Stejně jako u jiných aktivit, i zde se vyplatí myslet na známé pořekadlo - kdo je připraven, není překvapen. Jakmile totiž lahvičku otevřete, už nebudete mít čas cokoliv promýšlet. Proto se vždy a s dostatečným časovým předstihem ujistěte, že:

- Jste se se svým sexuálním partnerem/partnery jasně dohodli, které sexuální praktiky chcete vyzkoušet a které jsou tabu.

- Nedojde k žádnému použití násilí či ohrožení zdraví.

- Používáte kondom a nevystavujete se stále přibývajícím pohlavně přenosným chorobám.

Zastřený úsudek o vlastním jednání nebo přílišná ztráta zábran by vám pak mohli zbytečně pokazit euforickou jízdu a pocity z ní.

ODLIŠNÉ POPPERS = ODLIŠNÉ ÚČINKY?

Nabídka poppers je velmi pestrá jak na internetu, tak i v kamenných sexshopech - setkáte se s rozličnými typy nabízející odlišný zážitek. Při výběru se pak nenechte zaskočit skutečností, že jsou prezentované jako osvěžovače vzduchu, které neslouží k inhalaci.

Jádro produktu se neliší – žádoucí účinky jsou stejné, liší se pouze svou silou nebo vůní. Každý si tak může odzkoušet, jak silné a jak vonící poppers mu vyhovují.

Mezi nejoblíbenější poppers v současnosti patří:

Poppers Rush Ultra Strong: jeden z nejsilnějších poppers oblíbený po celém světě

Amsterdam Original Gold Poppers: populární kombinace síly a vůně

Jungle Juice Black Label: nový druh poppers slibující optimální sílu a délku účinku

CHVÍLE POUZE PRO VÁS

Poppers jsou spolehlivým pomocníkem pro okamžité posílení sexuálního prožitku. V záplavě každodenních starostí se velmi často nedokážeme dostatečně uvolnit, abychom se soustředili jen na právě probíhající okamžik. Přímý vliv nitrátů na oběhovou soustavu vám však toto 100 % uvolnění zajistí. Euforické pocity, omámenost a fyzická relaxace otevírají cestu k jedinečnému orgasmu. Pomohou i s odbouráním strachu z nových sexuálních praktik, protože vy a vaše tělo budete připravení.

A co vy? Zkoušíte rádi moderní afrodiziaka, nebo raději saháte po přírodních stimulantech a držíte se babských rad? Vaše zkušenosti a názory si rádi přečteme v komentářích!