Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

 Potištěné lepicí pásky jako součást marketingu

Marketing dnes doslova a do písmene hýbe světem. Není se čemu divit, jelikož prakticky všechny firmy chtějí prodávat své výrobky. Nejčastěji se prosazuje především reklama v médiích. Na internetu i v televizi nejdeme spousty nejrůznějších spotů, popřípadě jiných reklamních ploch. Většina firem si ale neuvědomuje, že není vždy nutné platit za takto drahou reklamu. Mnohdy stačí pouhý potisk vlastních výrobků, který je schopen zaujmout a dokáže doslova divy. Výbornou volbou je potisk lepicích pásek, o němž ještě veřejnost příliš neví.

Je libo logo, nebo obrázek?

Hezké potištěné lepicí pásky představují nenásilný typ reklamy, který se nikomu nevnucuje a nesnaží se jej prvoplánovitě přesvědčit o nákupu zboží nebo služeb. Přitom si můžete potisk pásek objednat přesně podle vlastních představ. Vaše logo anebo kontakty či cokoli dalšího mohou vypadat na páskách naprosto perfektně. Sloužit tak může i zdánlivě obyčejný spotřební materiál jako velmi vtipná vizitka. Záleží pouze na vás, co si necháte na povrch lepicí pásky natisknout.

Potištěné lepicí pásky pobaví

Chcete mít vtipnou oslavu narozenin či nějakého jiného výročí? Pokud ano, objednejte si potištěné lepicí pásky třeba s vašimi fotografiemi anebo s nejrůznějšími obrázky. I děti stoprocentně ocení, když budou moci rozbalovat dárky, jež jsou tímto vtipným způsobem zabalené. Dětští hrdinové vypadají na obalovém materiálu perfektně.

Kde nakupovat potištěné lepicí pásky

Ať už potřebujete právě potištěné lepicí pásky, nebo jakýkoli jiný obalový materiál, využijte služeb společnosti Obaly Kredo s.r.o. Ta nabízí pestré portfolio krabic, obálek, archivačních boxů a také mnohé druhy pásek. Vy sami si zvolíte tloušťku a také motiv, který by na povrchu měl být. Pak už pouze obdržíte hotový výrobek, s nímž budete určitě spokojeni.