Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

3 pravidla pro zařízení kanceláře

Pracovní výkonnost je ve velké míře ovlivněna okolím. Nachází-li se v místnosti rušivé elementy, jako jsou například nesprávně zvolné barvy, nepohodlný nábytek, špatné osvětlení či neuspořádané věci na stole, nebude nikdy váš výkon stoprocentní. Držte se při vybavení kanceláře 3 pravidly a poměrně lehce si vytvoříte inspirující prostředí!

1. Barvy podporující tvořivost

Velkou roli hrají barvy. Pro výmalbu kanceláří se dříve používala šedá či klasická bílá barva. Bylo to z čistě praktického hlediska. Tyto barvy neurazí, působí poměrně čistě, ale také nenadchnou a jejich problém je, že evokují nudu. Kancelář je třeba projasnit a rozveselit. Nikdy neuškodí, když v místnosti bude červená barva. Ta zvyšuje pozornost a motivuje k práci. Nesmí jí být ale příliš, působila by agresivně. Vhodná je také zelená, která navozuje klid a pohodu. Hodí se i žlutá či světlejší odstín oranžové. Barvy rozhodně nemusí být jen na stěnách. Popusťte uzdu fantazii a vybavte kancelář barevnými doplňky či nábytkem.

2. Kancelářský nábytek ve znamení pohodlí a efektivity

Alfou a omegou každé kanceláře je kancelářský nábytek. Investovat je třeba do kancelářské židle, která podporuje zdravé sezení. U ní musí stát dostatečně velký pracovní stůl. Důležité jsou skříně a skříňky pro uložení všech dokumentů. Vhodný je trezor pro uložení nejdůležitějších smluv, faktur aj. Do menších prostor jsou perfektní kancelářské kontejnery na kolečkách, se kterými se dá lehce manipulovat. Nábytek do kanceláře musí být účelný a současně reprezentativní, zejména když se jedná o kancelář ředitele či manažerů, ve kterých probíhají důležitá jednání.

TIP: Pro inspiraci si prohlédněte kancelářský nábytek skladem v obchodě kancelar24h.cz.

3. Účelné osvětlení

Práce v kanceláři je hodně namáhavá pro oči. Nesmíte podcenit volbu osvětlení. Do kanceláře je vhodné jedno centrální světlo (ideálně LED) a menší světlo pro osvětlení pracovní plochy. Snažte se maximálně využít i denní světlo, které je pro oči nejpřirozenější.