Celkem v bazaru 37063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2750 nových .

Používáte ve firmě plastové přepravky? Budou se vám hodit i přepravní vozíky

Plastové přepravky se používají v různých typech provozů i v prodejnách. Pokud jsou těžší, je manipulace s nimi pro zaměstnance namáhavá a může vést k akutním úrazům nebo k nemoci z povolání. Práci s plastovými přepravkami a s jejich manipulací umí zcela zásadně ulehčit přepravní vozíky.

Manipulační vozíky, které dodává Schoeller Allibert, zjednodušují jak manipulaci s přepravkami, tak přepravu materiálu a zboží v přepravkách. Plastové přepravní vozíky nejsou luxus navíc. Měly by být základním vybavením každého skladu či provozu, kde k převozu zboží v přepravkách dochází.

Přepravní vozíky Schoeller Allibert se vyrábí v různých rozměrech tak, aby pokryly potřebu různých typů přepravek. Mají kvalitní zpracování, jsou odolné a splňují nejvyšší průmyslové standardy. 

Přeprava od skladu až po regál

Vozíky jsou navrženy tak, aby usnadnily bezpečný a snadný pohyb naložených přepravek, ale i stohovaných prázdných plastových přepravek. Jednotlivé typy vozíků se od sebe liší rozměry i typem základny. Každý typ vozíku je však lehký, hygienicky nezávadný, vhodný k použití v chladírnách a mrazírnách, bezpečný a současně ergonomický. K dispozici jsou různé materiály koleček vhodné pro odlišné typy povrchů i různé brzdící mechanismy. Většina přepravních vozíků má nosnost 250 kg. Nejsilnější model však uveze až 500 kg.

Tyto manipulační vozíky lze kombinovat rovněž s Prelog kontejnery. Ty jsou navrženy jako kombinace stohovatelných kontejnerů použitelných spolu s vozíky pro různé fáze přepravy zboží či materiálu tzv. od skladu až po regál.

Malí pomocníci, kteří nabízí velké benefity

Klíčovým benefitem vozíků je to, že jsou navrženy s důrazem na bezpečné manévrování s převáženými přepravkami, bednami a krabicemi. Jsou univerzálními pomocníky pro každou etapu dodavatelského řetězce. Mají extrémní nosnost a jsou odolné proti nárazu. Vyrábí se v ergonomickém designu s volitelnou brzdou. Kola jsou z pozinkované oceli a mohou být opatřena gumou pro snížení hlučnosti. Materiál vozíků je 100% recyklovatelný. Každý vozík na přepravky je navíc vysledovatelný. Manipulační vozíky jsou kompatibilní s několika sledovacími systémy (např. na principu čárového kódu nebo RFID).