Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Proč uvažovat o čalouněné posteli?

Čalouněné postele jsou i dnes trendy a neodmyslitelně patří do moderních ložnic. Čalounění dodá posteli jedinečný vzhled a zútulní ji. Obrovskými přednostmi jsou komfort a pohodlí při spánku. Polstrování zamezí bolestivému kontaktu s částmi postele, a navíc vypadá krásně.

Důraz na design i materiály

V současné době se pro čalounění postelí používá mnoho materiálů, k nejčastějším patří pevná textilie, ekokůže a kůže. Velký důraz je brán na design i kvalitu. Vzhled čalouněné postele bude to první, co nás zaujme, samozřejmě je důležitý, ale dbát musíme i na pohodlí. Každému vyhovuje jinak velké a jinak tvrdé lůžko, proto bychom měli důkladně pročítat parametry, zejména nakupujeme-li na internetu. Použitá matrace i rošt hrají velkou roli. Koupit postel v internetovém obchodě není dnes nic zvláštního. Samozřejmě se nedíváme pouze na obrázek, ale zjistíme si o posteli co nejvíce.

Požadavky na moderní postele

Velmi žádaný je úložný prostor zahrnutý v čalouněném lůžku. Některé postele jsou bez něj, lidé s dostatkem úložných možností v domě ho požadovat nemusí. Krásně vypadají zaoblené linie postelí. Mnoho výrobků nadchne svým neotřelým provedením a elegantními křivkami.

Jaké rozměry a provedení?

I čalouněné postele jde koupit v různých rozměrech, jako jednolůžko, dvoulůžko, čalouněnou manželskou postel i jakýsi kompromis v podobě postele 140×200 cm. Klasikou jsou čalouněné postele 180×200, standardní manželské lůžko.

U čalouněných postelí je na výběr z mnoha barev. Je libo bílou, šedou, béžovou nebo černou? Bát se nemusíte ani barev výraznějších: červené, hořčicové nebo modré. Důležité je pak sladit s postelí povlečení a prostěradlo. Pokud kupujeme dětskou postel s úložným prostorem, můžeme se více vyřádit v barvách i provedení. Děti budou mít samozřejmě radost i z větší postele, pokud to rozloha pokoje dovolí.