Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Květinové překvapení pro dámy až ke dveřím

Ženy milují květiny. Jsou nádherné, krásně voní a hlavně dávají pocit výjimečnosti. Když vám někdo daruje kytici rudých růží, už to něco znamená. Žena si může být jistá, že pro muže opravdu něco znamená. Květiny jsou jedním z největších symbolů lásky a pravděpodobně také nejromantičtějším dárkem. Chcete-li v ženě vyvolat krásné pocity, máme tu jeden tip. Jde o rozvoz květin až ke dveřím.

Muži to vidí tak, že květiny jsou strašně drahé, nakonec zvadnou a dokonce ještě než se tak stane, jsou úplně k ničemu. Vždyť jen stojí ve váze. Navíc je to přece hrozné klišé. Ženy však dostávají kytice skutečně rády a existují dokonce výzkumy na to, že po obdržení kytice potěší dárce upřímným úsměvem (na rozdíl od falešného, kterým by ohodnotily jiný dárek). Zkoumali to psychologové na univerzitě Rutgers. Darování květiny je stále ještě vnímáno jako džentlmenství. Podle vědců působí muži, kteří darují ženám květiny, inteligentněji. Kvůli inteligenci to ale nedělejte.

Kytici růží za dveřmi máš

Obdarovat ženu květinou je vhodné k mnoha příležitostem. Narozeniny, svátek, promoce, výročí, Valentýn, poděkování, náprava nějaké vaší chyby či darování jen tak z lásky. Je to taky poslední šance, když zapomenete na nějakou důležitou událost. Shání se rychle a nemusíte se ani hnout z domu. Květiny online objednáte klidně z chytrého telefonu.

Rozvoz květin Praha nabízí službu rozvozu opravdu nádherných kytic po celé České republice i do těch nejmenších vesniček. Stíhají to ještě v den objednávky, takže pokud jste zapomněli na nějaké důležité výročí, máte ještě šanci to napravit a tvářit se, že to všechno bylo dlouho naplánované. Kurýr s květinami vás zachrání a ať už jde o jakoukoliv ženu, z kytice bude určitě nadšená. Bude to úžasné překvapení, poslat jí ho můžete nejen domů, ale taky do práce.

Nicméně všechny muže před objednáním doručování květin čeká nelehký úkol. Nabídka kytic je obrovská. Výhodou je, pokud aspoň víte, že ta vaše má ráda rudé růže, bílé růže, tulipány, lilie nebo něco jiného. Jste-li úplně ztracení, možná se vám bude hodit rozdělení na kategorie – pro maminky, k výročí, k narozeninám, promiň atd. Jak vidíte, kytice lze darovat k různým příležitostem. Nejoblíbenější jsou však stále ty rudé růže – symbol lásky.