Celkem v bazaru 94509 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2822 nových .

Svěřte armování profesionálům

Pracujete ve stavebnictví a potřebujete zajistit kovovou výztuž, tedy provést armování? Nejjednodušší je obrátit se na speciální firmu, která se jím zabývá a má s touto činností dlouholeté zkušenosti. Ušetříte si čas i práci na stavbě.

Co byste měli vědět o armování

Pokud máte zájem o armování, jistě o něm neslyšíte prvně. Pojďme si přesto shrnout alespoň základní informace o této činnosti. Jde o výrobu stavebních kovových betonářských výztuží. Obvykle se jedná o přidání kovových tyčí do betonu. Jejich úkolem je mechanická ochrana a celkové zlepšení vlastností betonové konstrukce. Prodlouží se i její životnost. Jsou součástí rozmanitých železobetonových staveb. Tyto speciální výztuže se připravují v armovnách.

Armovna je tedy podnik či část podniku zaměřující se na výrobu (řezání, ohýbání, sváření) kovových výztuží do betonu. Připraví se do tzv. armokošů, které se poté vypravují na stavbu.

Kdo vám armování zajistí?

Potřebujete i vy využít služeb armovny? Obraťte se třeba na společnost LUMASTEEL Litvínov. Zajišťuje armování železa a přijímá malé i velké zakázky. Nechte si vyrobit třeba jen jednoduché třmínky, ale nejsou problémem ani složité konstrukce, či zpracování individuální drobné zakázky.

Uložení výztuže vám přinese mnoho výhod. Některé jsme si uvedli už výše. Z těch dalších to je lepší vedení, úspora spotřeby materiálu a pomůže vám rovněž vytyčit pevnější základy a můžete pracovat se složitějšími tvary.

U firmy LUMASTEEL Litvínov oceníte dlouholeté zkušenosti, dodržování termínů, možnost odborné konzultace a celkovou profesionalitu.

Firma se dále soustředí na prodej hutního materiálu a jeho dělení. Vyhledávají ji především klienti z oblasti stavebnictví, ale také strojírenství, zámečnické výroby a zákazníky jsou i domácí kutilové.

Ať už potřebujete hutní materiál, armování, ale i kované polotovary, stavební a palivové dřevo, zinkování, ohýbání a stříhání plechů, plotové dílce a další, společnost vám vyjde vstříc.