Celkem v bazaru 97040 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Protipožární dveře mají svůj význam i v domácnostech

Hledáte efektivní ochranu před případným požárem? Doma i ve firmě vám skvěle poslouží protipožární dveře. Ještě je nemáte a chystáte si je pořídit? V tom případě věnujte dostatečnou pozornost výběru, protože zdaleka ne každé protipožární dveře vydrží to, co slibuje výrobce. V rámci nezávislých testů některé systémy zcela propadly a rozpadly se již po pár minutách působení ohně. Neriskujte, že vaše investice přijde vniveč a zaměřte se na segment kvalitních protipožárních dveří. Správnou volbou je sortiment české výrobní společnosti BB Kovo s.r.o.

Protipožární ocelové dveře nepatří jen do frekventovaných budov komerčního či průmyslového charakteru – stále častěji se objevují také v běžných domácnostech. Lidé si je pořizují do sklepů, garáží a na další místa, kde hrozí zvýšené riziko požáru. Primární funkcí protipožárních dveří je oddělení dvou úseků – většinou nouzového východu od zbylých částí objektu. Ve srovnání s normálními dveřmi musí po určitou dobu odolat ohni.

V úvodu jsme zmínili, že protipožární dveře mají různé stupně odolnosti vůči ohni. Bylo by naivní očekávat od podezřele levných výrobků kvalitu srovnatelnou s ocelovými dveřmi vyšší třídy. Na druhou stranu lze najít „zlatý střed“ - ocelové požární dveře od BB Kovo. Precizní výroba protipožárních dveří za dostupnou cenu a komplexní služby v podobě výroby, dopravy a montáže – to jsou pádné důvody, proč nehledat u konkurence. Technici z BB Kovo se navíc postarají i o průběžný servis a údržbu.

BB Kovo působí na trhu více jak čtvrt století a má s výrobou vysoce kvalitních požárních dveří bohaté zkušenosti. Portfolio klientů tvoří významné instituce, velké společnosti i zákazníci z řad fyzických osob. Nabídka čítá jednokřídlé a dvoukřídlé protipožární dveře pro venkovní a vnitřní použití.

Pokud vás nabídka zaujala, přečtěte si technické parametry výrobků na www.bbkovo.cz. Český výrobce protipožárních dveří vám s výběrem vhodného řešení pomůže!