Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Psychická pohoda pro kvalitní život

V životě člověka párkrát nastane okamžik, kdy cítí, že mu problémy jednoduše přerůstají přes hlavu. Cítí se sám, nepochopený, neschopný čelit nepříznivým událostem. Možná by stačilo jen mít někoho, komu by se mohl svěřit, vypovídat a získat pohled z druhé, nezaujaté strany.

Současná doba příliš nepomáhá psychické pohodě jednotlivce. Jsou kladeny vysoké nároky na výkon a dokonalost v každém ohledu. Můžete se cítit vyčerpaní, ne dost vzdělaní, ne dost profesně na výši. A pak jsou tu mezilidské vztahy. Komunikace s partnerem nebo vlastními potomky vázne, nejste schopni nalézt konsensus. Nebojte se v takových případech obrátit na odborníky z řad psychologů a psychoterapeutů. Nebuďte sami na jakýkoliv problém. S vedením zkušených profesionálů můžete své obtíže vyřešit, zkvalitnit svůj život, a posunout se dál.

Psychoterapie šitá na míru

Žádný problém není tak malý, aby se nemusel řešit a zároveň tak velký, aby řešení neměl. Zaměstnání, rodina, partnerství, rodičovství s sebou nesou nejen krásné okamžiky, ale i chvíle plné nejistoty, sebezapření a komunikačních šumů. Jestli i vy máte pocit bezradnosti, kontaktujte psychologickou poradnu. Tam se vám budou věnovat přesně podle vašich potřeb při individuální terapii. Představy o psychologických sezeních bývají veřejností značně zkreslené. Určitě nemusíte při konzultacích za každou cenu ležet na pohovce a odpovídat na všetečné otázky psychoterapeuta v bílém plášti. Individuální terapie totiž spočívá právě v tom, že vše bude probíhat tak, abyste se cítili co nejlépe. Zapomeňte také na direktivní přístup ze strany psychologa. Naopak. Zkušený pracovník s lidskou duší zaujímá zpravidla přátelský postoj, přičemž velice důležitá je vzájemná důvěra. Jde o oboustrannou spolupráci, protože jedině ta přináší kýžené výsledky. Těžké životní zkoušky můžete řešit i v páru prostřednictvím párové, případně rodinné terapie.

Najděte řešení pomocí pedagogicko-psychologického poradenství

Jestliže tápete ve vaší životní cestě nebo třeba nenacházíte uplatnění ve své profesi, zkuste využít služeb pedagogicko-psychologického poradenství. Poradce vás díky svému školitelskému přístupu a nadhledu dokáže navést tím správným směrem, abyste sami došli k nalezení uspokojení a klidu. Naučte se správně pojmenovat svůj problém. Prožívejte jej tak, aby trápení bylo co nejsnesitelnější. A pak konejte. Vyřešte jej. Uzdravte se.

Jděte vstříc spokojenému životu

V obecných otázkách rozvoje osobnosti a zkvalitnění bytí vám svými postupy pomůže koučink osobního rozvoje. Může jít vlastně o jakousi prevenci před zatěžkávacími zkouškami. Tím, jak dobře budete znát své schopnosti, limity a reakce, lze efektivně zvládnout stresové situace. Jestliže jste s něčím ve svém životě nespokojeni, chcete třeba posunout své hranice, je nejprve potřeba naučit se pracovat se sebou samým. Zkušený kouč vás navede, naučí zvládat určité úkoly, pomůže vám vytvořit plán cesty k úspěchu.