Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Půjčka Zaimo - zodpovědný věřitel. Splňuje podmínky nového zákona o úvěru pro spotřebitele?

Potřebujete si sjednat rychlý úvěr a nevíte co konkrétně z široké nabídky vybrat? Každý se na vás tváří jako nejlepší, nejférovější, nejlevnější,... Který je ale skutečně ten pravý? Určitě takový, který je vystavěn přesně na míru svým zákazníkům a snaží se okamžitě vyřešit jakékoli nepředvídané problémy. A to je právě půjčka Zaimo. Německá společnost Kreditech, jež je poskytovatelem úvěru, vyvinula na základě nejmodernější technologie plně automatizovaný systém, jež dokáže v extrémně rychlém čase zpracovat až tisíce žádostí najednou. Půjčka Zaimo tak právem náleží mezi velmi efektivní online spotřebitelské úvěry, k dispozici je svým klientům po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Nemusíte tedy zbytečně ztrácet čas chozením na pobočku nebo skenováním dokladů, vše vyřídíte hravě na internetu za pár minut.

Až 75 000 Kč vám půjčí zcela zodpovědně

Vyplnění elektronické žádosti o půjčku Zaimo vám nezabere více času, než je odeslání krátkého emailu. Vámi poskytnuté informace jsou následně ihned zpracovány a po posouzení vaší úvěruschopnosti obdržíte individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky, které jsou úměrně nastaveny vašim možnostem. Je jen na vás, zda-li s nabídkou souhlasíte či nikoli. Přesvědčte se, jaké jsou u půjčky Zaimo zkušenosti klientů a uvidíte sami, že si všichni velmi cení zejména zodpovědného a férového přístupu nebankovní společnosti Kreditech. Ta poskytuje úvěry jenom těm jedincům, kteří se při splácení nedostanou do finančních nesnází. Půjčka Zaimo se o všechno postará za vás, třeba i na cestách vám vytrhne trn z paty a peníze vám během chvilky odešle na bankovní účet.

Budou změny u spotřebitelských úvěrů?

Spotřebitelské úvěry v současné době poskytuje kde kdo, a proto se zřejmě na podzim dočkáme výrazného pročištění trhu od nesolidních nebankovních společností. A to je jistě pro zákazníky velmi příznivá zpráva! Podle nového zákona dojde k výraznému posílení ochrany práv spotřebitelů a všechny úvěrové firmy budou pod dohledem ČNB. Zákon o úvěru pro spotřebitele výrazně zpřísní i postih za to, že si věřitel dostatečně neověřil, zda-li je dlužník schopen požadovaný úvěr splatit. Tato povinnost však platí už i nyní a kvalitní úvěrové firmy ji splňují. Mezi ně náleží i německá společnost Kreditech, která je členem Asociace nebankovních úvěrů, jež je jedinečnou zárukou kvality půjčky Zaimo. Smlouva o půjčce Zaimo neobsahuje žádné skryté podmínky, nic není nikde napsáno malým písmem, ani pod čarou, smlouva je ihned po schválení úvěru odeslána na vaši emailovou adresu. Pokud se dostanete do problémů se splátkami, dobu splatnosti lze za mírný poplatek prodloužit. Také podle nového zákona o úvěrech budou sankce za nesplácení podstatně nižší a budou mít pevně stanovenou horní hranici. Dlužníkům se tedy podstatně uleví a rozšíří se i možnosti předčasného splacení úvěru. Jednoduše se dá říci, že půjčka Zaimo svými stanovenými podmínkami daleko předstihla nově schválený zákon o spotřebitelských úvěrech, jehož účinnosti se dočkáme až někdy na podzim. Proto požádat o férovou půjčku s lidským přístupem můžete třeba hned.

Chci podat žádost o půjčku Zaimo a mít peníze do 15 minut