Celkem v bazaru 97041 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Refinancujte své půjčky u Zonky.cz

728x90.png

Co je Zonky?
Zonky je on-line platforma, která zprostředkovává půjčky mezi lidmi. Bez asitence bank a nebankovních institucí.

Jak Zonky funguje?
Zonky propojuje lidi, kteří si chtějí půjčit peníze, s lidmi, kteří jim je půjčit mohou. Klienti dostávají výhodnější úrok než v bance, investoři zase zhodnocují své peníze lepším úrokem než na jekémkoliv spořicím účtu.

Kdo si může na Zonkym půjčit?
Cílem je půjčit každému, kdo půjčku potřebuje. Zonky půjčuje zodpovědně a férově, takže klienty hodnotí podle relativně přísných kritérií. Zásadně nepůjčuje lidem v exekuci nebo lidem, kterým by hrozila dluhová spirála.

Jak se určuje úrok?
Zonkyho zajímá, jaký klient opravdu je. Kromě základních osobních údajů vstupuje do skóringu i to, jak se projevuje na sociálních sítích, jak používá jiné internetové služby nebo co ho baví. Ať už je to sbírání motýlů nebo pěší výlety s Klubem českých turistů.

Na co si klient může půjčit?
Na cokoliv. Jde jen o to vysvětlit investorům, proč si na to chce půjčit. Na Zonkym si lidé refinancují drahé půjčky, chtějí peníze na auto, vybavení domácnosti, ale i na vývoj inteligentního robota.

Jaká je odměna pro Zonkyho?
Klient zaplatí 2 % z půjčené částky, investor 1 % z ročně proinvestovaných peněz.

Je služba Zonky.cz bezpečná?
Zonky je registrovaný u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu. Řídí se zákonem o ochraně osobních údajů a jeho aktivity kontroluje Česká obchodní inspekce.

Kdo za Zonky.cz stojí?
Zonky.cz není banka, ale on-line platforma, za kterou stojí finanční skupina PPF a startupový inkubátor CreativeDock. První Zonkyho financuje, druhý vymýšlí a provozuje.

Tip: Spočítejte si, kolik můžete ušetřit: Zonky.cz - kalkulačka úroků