Celkem v bazaru 29178 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2754 nových .

Zaměřeno na řezné nástroje

Bez řezných nástrojů různého druhu se v současné době neobejde téměř žádné průmyslové odvětví stejně jako logistická a expediční centra. Své využití ovšem nacházejí i v běžném domácím provozu. Každý zkrátka čas od času potřebujeme něco rychle a dobře oříznout.

Řezné nástroje a zařízení nacházejí své využití napříč různými průmyslovými odvětvími. Neobejde se bez nich automobilový, textilní, masný ani polygrafický průmysl, stejně jako zpracovatelé plastů, výrobci materiálu, fólií, technického skla, technických a skelných vláken. 

Řezné nástroje pro průmysl i domácí použití

U všech těchto odvětví je role řezných nástrojů a s nimi spojené přesnosti řezu klíčová. Ale dobře oříznout karton či plast mnohdy potřebujeme i doma. Bezpečně, abychom s kusem plastu neodřízli i kus našeho prstu. Z tohoto důvodu je důležité zaměřit svou pozornost na kvalitní produkty, se kterými nenapácháte více škody než užitku.

Odlamovací nůž nejenom pro kutily 

Nejeden kutil, ale i výtvarník vám potvrdí, že se vyplácí mít po ruce kvalitní odlamovací nůž, jenž je nepostradatelný pro řezání všeho druhu i v domácích podmínkách. Bez problémů a jedním tahem s ním odříznete karton, papír, plast i fólii. Stejně tak se vyplácí mít doma alespoň jedny kvalitní nůžky. 

Nůžky? Jedině Solingen

Jde-li vám o skutečně rovné zástřihy, jednoznačně doporučujeme nůžky Solingen, jež patří mezi to nejlepší, co český trh v tomto segmentu nabízí. V portfoliu značky spolu se zmíněnými standardními nůžkami, s nimiž si vystačíte na stříhání běžné denní potřeby, najdete i úzce specializované modely, jako jsou nůžky krejčovské, kadeřnické, bezpečnostní, nůžky na kabely, plech atd. 

Děrovací kleště

Dalším praktickým nástrojem jsou děrovací kleště. Asi každý si někdy potřeboval na koženém pásku udělat dírku navíc. S děrovacími kleštěmi to je otázka jedné vteřiny. Poradí si s kůží, kartonem, ale i plastovými deskami, do nichž navíc kleště zvládají vyrazit různé obrazce, ať již se jedná o klasický kruh, půlkruh, ale i trojúhelník či čtverec. 

Řezné nástroje Techni trade, s.r.o

Řezné nástroje nakupujte výhradně od renomovaných dodavatelů a výrobců. Kompletní sortiment řezných nástrojů té nejvyšší kvality a především s různou úrovní bezpečnostních prvků najdete například v portfoliu společnosti Techni trade, s.r.o.