Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Rozšiřujte si obzory online

Každý, kdo je trochu cílevědomý, chce v životě něco dokázat a není mu jedno, co se děje kolem něj, má touhu se neustále vzdělávat. Velkým problémem je nedostatek času – v dnešní uspěchané době si málokdo najde volnou chvilku na učení. Mnoho lidí neví o tom, že se mohou vzdělávat online.

Záleží na tom, v jakém oboru se chcete zdokonalovat. Když si v autě místo hudby pustíte záznam ze zajímavé konference, nepochybně vám to také něco přinese. Dozvíte se nové informace, probudí se ve vás nové myšlenky. Podobně se můžete místo videí na YouTube večer podívat na výukové video. A slyšeli jste například, že většina úspěšných lidí se vůbec nedívá na televizi? Čas věnovaný televizi totiž můžete investovat daleko lépe – třeba sledování inspirativních videí. Na internetu jich najdete tisíce.

Tisíce záznamů ze zajímavých konferencí

Konference jsou určitě dobrým způsobem, jak získat informace přímo od odborníků, případně se setkat s lidmi, co se zajímají o stejnou věc jako vy. Opět však narážíme na časový problém. Kdo má čas na to jezdit na nějakou konferenci?

Tuto potíž dokonale řeší projekt MotivP TALKS. Společnost MotivP, která se zabývá online vzděláváním, postupně nahrává a přidává na webové stránky další a další české a slovenské konference. Kdokoliv si pak může na internetu poslechnout názory odborníků. Někdy je to skutečně inspirativní.

Jedinečné online kurzy

MotivP tvoří také různé online kurzy. Nejsou to jen obyčejná videa, v nichž vám někdo něco povídá. MotivP dělí výuku na dva prvky – vlevo vám ve videu přednášející odborník něco povídá a vpravo v prezentaci vidíte nejdůležitější body. Člověk vnímá spoustu informací zrakem, a tak si toho takhle více zapamatuje.

Velmi žádaným online kurzem poslední doby je jeden s názvem Osobnost a role – Manažerská integrita. Právě lidé zastávající manažerské a jiné vyšší pozice obvykle nejlépe chápou, že pokud chtějí být ve svém oboru opravdu dobří, musí se vzdělávat celoživotně. Chápete to i vy?