Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Sálavé panely interiér vytopí i ozdobí. Podívejte se na novinku od FENIX ECOSUN

V posledních letech se do popředí prodírají velkoplošné nízkoteplotní systémy, a tak se na chvíli zdálo, že sálavé vytápění má největší slávu za sebou, avšak zákazníci i nadále vkládají důvěru do topných panelů. Důvodů je hned několik. Pyšní se dokonalým designem a snadnou instalací. A navíc mají spoustu výhod, které žádný jiný zdroj tepla nedokáže nabídnout.

Předností sálavých panelů je, že nedochází k přepalování a vysušování vzduchu v místnostech. Doslova nadšení budou alergici na prach, protože sálavé vytápění nezpůsobuje masivní víření prachových částic. V neposlední řadě se teplota vzduchu rozprostírá rovnoměrně od podlahy ke stropu. Ale výčtem kladů ještě rozhodně nekončíme.

Sálavé konvektory a panely mají úžasný vzhled

Pokud jste se rozhodli v rodinném domě vyměnit staré vytápění za nové, potom je sálavý panel ideální volbou, neboť vtiskne místnosti punc originality a ojedinělosti. Všechno si objednáte přes internet a nainstalujete sami, nemusíte tedy volat žádnou specializovanou firmu, neboť instalace je jednoduchá a rychlá.

Topný panel je vhodné řešení pro rodinné domy, byty, ba dokonce i kancelářské prostory. Využití je opravdu široké.

Co nabízí FENIX ECOSUN?

Dovolujeme si vám představit společnost FENIX, která v této specifické oblastí působí už dlouhá léta. V produktovém portfoliu společnosti najdete celou řadu řešení. Vzhledově zajímavě působí skleněné panely, které sluší i nadčasovým interiérům. Popularita stoupá i u stropních sálavých panelů, jež zvětšují sálavou plochu.

Produkty FENIX ECOSUN naleznete v internetovém obchodě www.e1.cz, který se specializuje na elektroinstalační materiál. Chlubí se spoustou pozitivních referencí, které vás přesvědčí o tom, že tento e-shop je vhodným parťákem při výběru topných panelů.