Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

 Sanace zdiva je často naprosto nezbytná

Dlouhodobá vlhkost je nepřítelem všech staveb. I vy byste měli čas od času sledovat stav fasády vašeho domu. Pokud tak nečiníte, může dojít k velmi nepříjemné situaci tkvící v tom, že se začnou tvořit plísně. V momentu, kdy uvidíte na vnějším obalu nemovitosti klasické mapy, jež způsobuje vlhkost, je zapotřebí začít konat. To samé platí i při pocitu těžkého vzduchu, a to hlavně v letních měsících. Nutné je v tomto případě neustálé větrání. Za vše může nefunkční izolace vaší stavby, která si vyžaduje odborný zásah v podobě sanace zdiva.

V čem je sanace zdiva prospěšná?

Hlavní předností včasné izolace zdiva je bezesporu zajištění zdravého prostředí pro život v konkrétním objektu. Těžký vlhký vzduch má za následek vznik plísní, jejichž spóry jsou obyvatelé takovéto domácnosti nucení vdechovat. To se logicky postupem času začne negativně projevovat na jejich zdravotním stavu. Důležitý je určitě také ekonomický pohled na situaci. Pokud proběhne sanace zdiva, není již nutné tak často větrat a zamezíte případným tepelným ztrátám, jež vznikají. Vyvětráte si pouze minimálně dle potřeby.

Metody izolace

V současné době existuje hned několik způsobů, díky kterým je možné dosáhnout velmi efektivní izolace zdiva. Jmenovat bychom mohli především podřezání zdiva za pomocí řetězové pily. U mnohých staveb je výborným řešením i podřezání zdiva diamantovým lanem. Z dalších alternativ jmenujme například chemické injektáže, aktivní elektroosmózu anebo hydroizolaci spodní stavby.

Spolehněte se na specialisty

Jakýkoli ze zmiňovaných postupů určitě vyžaduje práci profesionálů v oboru. Výbornou volbou jsou Izolace a sanace vlhkých staveb František Hróz. Firma nabízí nejen veškeré zmiňované činnosti, ale také poradenství a další služby spojené s izolací staveb. Má za sebou již spousty úspěšných projektů, o čemž svědčí její reference.