Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

 Sedací souprava musí obývacímu pokoji slušet

Zařizujete své nové bydlení anebo se rozhodujete pro komplexní rekonstrukci toho stávajícího? Je-li vaše odpověď kladná, rozhodně byste měli dbát mimo jiné i na výběr sedací soupravy. Ta je totiž jakýmsi srdcem celého obývacího pokoje. My se soustředíme na to, co byste všechno měli brát v potaz, aby se vám podařilo zvolit maximálně funkční a designově povedený model, kterým se budete moci pochlubit. Aspektů je poměrně hodně, a mimo jiné také prozradíme, kde se můžete inspirovat.

Jak typ sedačky vybírat?

Hned na počátku byste měli věnovat sedací soupravě pozornost zejména z pohledu jejího tvaru. Jinými slovy, na trhu se nachází klasické prostorové sedačky, variace do písmene L anebo takzvané uzavřené soupravy připomínající svým vzhledem písmeno U. Je-li váš obývací pokoj malý, vyplatí se prvně jmenovaná alternativa. Naopak u velkých obýváků již stojí za zvážení velká souprava do písmene U, která nabídne maximální možné množství užitného prostoru k sezení. Jinak není problém volit i atypická provedení a nejrůznější křesla či taburety.

A co potahový materiál?

Hodně záleží také na potahové látce. Ta je totiž na první pohled patrná a všimne si jí zaručeně každý. Dbát byste měli ale nejen na barvu a celkový vzhled potahu, ale i na jeho funkčnost a maximální výdrž. Zejména levné látky nedokážou ustát tlak mnohých sedících lidí. Sladěn by měl být se sedací soupravou i ostatní nábytek, který v obývacím pokoji budete mít.

Web o bydlení Biano nabízí moře inspirací

Pokud nevíte, kde se můžete inspirovat nejen při volbě správné sedací soupravy, poradíme vám. Stačí si najít web o bydlení Biano, který nabízí více než 60 000 fotografií pocházejících z interiérů navržených předními českými návrháři. Mimo jiné zde najdete i 400 000 produktů týkajících se bydlení, jež jsou k dispozici v nejrůznějších eshopech. Inspiraci zdarma se zkrátka meze nekladou.