Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Do dětského pokoje přidejte i sedací vak

Má vaše dítě hraček až nad hlavu a neví, s čím by si hrálo dříve? Myslete také na zařízení jeho pokojíčku a soustřeďte se na další věci, ze kterých bude mít radost a přitom budou i užitečné. Kromě hravé postele, nezbytného stolu a dalšího nábytku lze pořídit originální sedací vak. Možná pak bude lákat i vás dospělé přijít si pohovět do jejich království.

Relaxace a zábava

Sedací vak obecně je velmi univerzální. První modely spatřily světlo světa na konci šedesátých let v Itálii. To, že budou tolik let po sobě módním trendem, jejich stvořitelé určitě nečekali. Nicméně pohodlnost a univerzálnost mluví za vše. Když se po dlouhém dni sesunete na naplněný pytel, který okopíruje vaše tělo, každá jeho část vám poděkuje. To je právě záměrem, vak přesně okopíruje vaše křivky, takže už lenošíte, nenamáháte svaly a cítíte, jak se vám uvolňují svaly a klouby. Nicméně odpočívání není jedinou výhodou. Takový kousek přesně doplní váš životní styl a také celkové vyznění vaše domova. Vyberte si klasiku nebo designový kousek, který doplní váš styl. Nezapomínejte ovšem na děti, protože lze pořídit rovněž sedací pytle pro děti.

Sedět jako na obláčku

Dětské sedací vaky jsou pomalu běžnou součástí dětských pokojíčků. Pro děti to znamená další zábavu, která se s radostí rodičů odehrává bez zranění. Ratolesti mohou skotačit, skákat, dovádět, popichovat se, blbnout nebo se válet po pytli a díky němu bude vše mnohem bezpečnější. Do měkkého se totiž dobře padá a nehrozí větší zranění. Protože děti jsou někdy na štíru s čistotou, oceníte takové typy vaků, které mají dvojitý potah. Vrchní díl můžete dát do pračky a nebát se nežádoucích skvrn. Další modely ale lehce omyjete houbičkou. Když se stane nehoda nebo se kuličky uvnitř sesednou, jdou dokoupit náhradní výplně.

Sedací vak