Celkem v bazaru 59063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2745 nových .

Sušené květiny, které oživí váš sortiment

Vlastníte květinářství, zahradnictví nebo pracujete ve velkoobchodě a hledáte nový sortiment? Mohlo by se zdát, že jsou dnes nepostradatelnou dekorací domácnosti živé květiny. Ať už orchidej, lopatkovec, divoká tráva či bonsaj, všechny mohou pro zákazníka působit jako nezbytný doplněk útulného domova. Spousta z nich ovšem z různých důvodů živé květiny nepreferuje. Někteří nemají čas o ně pečovat, jiní třeba neví jak správně na to a o alergicích ani nemusíme mluvit. Co tedy nabídnout, aby vázy a květináče nezely prázdnotou a přesto stále působily vkusně?

Originální i praktické

Na místa, kde by si ostatní představovali živou květinu, lze umístit různé dekorace i třeba sušené květiny, které se pro svůj originální vzhled i praktičnost staly hitem poslední doby. Šetří čas i peníze, a navíc působí velice stylově. Zákazník, který má rád barevné dekorace nebo vyznává minimalismus? Na tom vůbec nezáleží, sušené květiny zapadnou kamkoliv.

Jestli se nespokojíte jen tak s něčím a chcete mít možnost si vybrat to, co budete opravdu rádi nabízet, jistě vás zaujme široká nabídka Florservice. Sehnat drobné sušené plody, sušené květiny, věnce nebo vánoční dekorace není na tomto eshopu problém. Nabídka je určena nejen pro drobné podnikatele, ale i pro velkoobchody, o nedostatek zboží se tudíž bát nemusíte. V případě, že hledáte výhodného dodavatele, určitě vás potěší i příjemné ceny.

Živé květiny jako přežitek

Sušená květina může být skvělou alternativou těch živých, nabízí ale navíc mnohem větší možnosti. Květinu ve váze či květináči má doma téměř každý, ze sušených květin je však možné vytvářet originální dekorace, které domácnosti dodají styl. Sušené květiny, k tomu trocha sušených plodů a možná i ovoce a vznikne perfektní dekorace do obývacího pokoje nebo klidně i na balkon. Kreativitě se meze nekladou, tudíž si zákazník může květiny různě variovat třeba podle nálady i ročního období. Hledáte-li originální sortiment, Floraservice vám jistě může nabídnout to, co potřebujete.