Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Svobodný blog – svobodně myslet, svobodně psát

Nemyslet je mnohdy pohodlnější. Ale stát se nástrojem v rukou jiných nechceme nikdo. Být jen malou pěnou v moři, která se nechá chlácholivě houpat na mořských vlnách. Tam a sem, sem a tam, klidně i do výšek, aby pak zažila hluboký pád. Opravdu jsme jen tiché pěny? Umíme ještě vůbec myslet a hlavně přemýšlet samostatně? Vytvořit si vlastní názor a nenechat se unášet proudem?Přijďte si to vyzkoušet k nám na Svobodný blog. Zjistíte, že myslet sám za sebe povznáší a osvobozuje zároveň.

Informační vodopád

Informace se na nás řítí jako lavina, nebo spíše jako neřízený a přetížený rychlovlak. Televize, rádia, internet, zaručené super zprávy, hned u nás v našich domovech a hlavách. Ale kde je pravda? Co je pravda? A jestli nějaká pravda existuje – jak ji vůbec poznat?

Kdo má na té či jiné zprávě zájem, všudepřítomná lobby všeho, všech - ve všem a všude. Jednou zprávou zastíraná zpráva podstatnější. Oblíbené šťourání se v zprávičce vlastně bezvýznamné, která ale zahýbe veřejným míněním a mezitím se schválí a odehraje něco mnohem podstatnějšího, bez světel reflektorů a našich připomínek. Vidíte to? Rozčiluje vás to? Chcete to do světa vykřičet? Pojďte o tom napsat na Svobodný blog.cz. Bez cenzury, bez odsuzování, bez zavírání úst, očí nebo lámání per a ničení klávesnic.

Přijďte mezi nás

Svobodný blog je zaručená svoboda s velkým S. Nikdo vás nebude cenzurovat, korigovat ani usměrňovat či kárat, že příště už raději o tom či onom není politicky vhodné psát. Snadnou a jednoduchou registrací získáte veřejně přístupný a veřejností vyhledávaný blog zdarma, nemusíte se o nic starat ani platit žádné poplatky či členské příspěvky. Registrace na www.svobodnyblog.cz vás k ničemu nezavazuje, můžete třeba jen sledovat názory ostatních, sledovat blogování blogerů, nikdo vás nebude k ničemu a do ničeho nutit. Přispět svým článkem můžete kdykoli vy budete chtít, není nutná žádná pravidelnost.

Proč jít s námi proti proudu?

Získáte spoustu nových přátel, prostor pro své vyjádření a jistotu, že vaše příspěvky najdou své čtenáře. Ideální pro všechny, kdo si nechtějí zakládat vlastní blog. Máte nutkání sdělit světu co si myslíte o ekonomice, politice naší země a jejich představitelích, či o sportovních kláních nebo společenských a kulturních akcích? Zaujal vás nový film, divadelní představení nebo popudil a nadzvedl názor politika? Máte svůj osobitý pohled na dění kolem nás? S námi se můžete s ostatními podělit o svůj názor a společně nahlédnout pod pokličku politických rošád, ale také lékařské péče, nebo rozhodování mocných na úkor nás obyčejných. Nerozčilujte se doma v obýváku, či v hospodě u piva a dejte světu znát svůj názor. Nabízíme vám pestrou paletu témat a také možnost vytvoření fotoblogu. Najdete nás – a tedy i sebe a své články, reportáže, recenze či fejetony – také na internetových sítích. Jsme na facebooku, instagramu, twitteru a můžete tak poslat odkazy i svým přátelům a všem, kteří by si vaše názory měli přečíst.

Není blog jako blog, nyní je tu Svobodný blog

Ke svým názorům a článkům získáte zpětnou vazbu. Kolikrát byl článek přečten, jak se líbil a vy i ostatní blogeři můžete komentovat ostatní a vzájemně se tak podělit o názory a diskutovat nad konkrétním děním. Získáte tak nové přátele, ať už smýšlející stejně, nebo naopak tak trochu jinak. Výměna názorů váš pohled obohatí a možná sami začnete na věc pohlížet jinak, nebo někomu dalšímu rozšíříte jeho obzor. Pište, konverzujte, sdílejte, jen prosím nezapomeňte, že svoboda jednoho končí tam kde začíná svoboda druhého. Proto mějte prosím na paměti, že i zde je slušnost na prvém místě a dodržování zákonů České republiky platí i zde a každý zodpovídá za své činy. I ty slovní.

Máte světu co říct? Máte plnou hlavu myšlenek a nemáte se s kým o ně podělit? Právě pro vás tu je Svobodný blog.cz, kde se nemusíte bát, že váš názor nebude vyslyšen.

Žádný hlas není malý, zbytečný či bezvýznamný. Každý má své místo i smysl. I ten váš.