Celkem v bazaru 97193 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2802 nových .

Nemůžete se dočkat léta? Máme pro vás 3 tipy na letní výbavu

Už samotné slovo léto ve vás vyvolává doslova gejzír nadšení? Těšíte se na koupání ve vlastním bazénu, posezení na terase a zahradničení? Aby ne, vždyť veškeré jmenované činnosti jsou nadmíru příjemné a naplněné pohodou. Za okny je sice ještě stále zima, nicméně už nyní se vyplatí popřemýšlet o pořízení některého zahradního vybavení, které vám letní dny ještě více zpestří. My pro vás máme hned 3 zajímavé tipy, jimiž se můžete inspirovat.

Připravte si voňavé speciality na moderním grilu

Už jste se někdy trápili s pořádným krásným steakem na nekvalitním grilu? Především ty klasické na dřevěné uhlí se vyznačují přepalováním oleje kapajícího z masa. Rozhoření dřevěného uhlí je také vcelku zdlouhavé. Jistě dáte za pravdu tvrzení, že mnohem lepší bude koupit si nějaký nový model třeba na elektřinu či plyn. Jestliže vám nevadí přívodní šňůra, vsaďte na elektřinu. Plyn je optimální pro případy, kdy hodláte být nezávislí. V každém případě se vyplatí o těchto moderních zahradních grilech uvažovat.

Letní pohoda u bazénu na novém lehátku

Mnozí z nás se nemohou dočkat zejména horkých letních dnů, jež stráví u vlastního bazénu. Ve vodě ovšem celou dobu jistě nebudete! Opalování jen na dece také není dvakrát pohodlné. Mnohem lepší podmínky nabídne elegantně řešené lehátko. Na trhu je ve spoustě zajímavých provedeních. Velmi oblíbená jsou bytelná polohovací zahradní lehátka s lamelovými dřevěnými rošty. Není problém koupit i modely se síťovinou a hliníkovou konstrukcí.

Ochraňte se před nepřízní počasí

Určitě nelze počítat s tím, že celé léto bude pouze modrá obloha bez jakéhokoli mráčku. Že vám chybí kryté posezení a nemáte peníze na investice do realizace nového? Vůbec nevadí, postačí vám pevný zahradní párty stan. Výborné jsou především nůžkové variace, jež se dají postavit během několika minut bez použití nějakého nářadí.