Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2773 nových .

Toaletní stolek: Dokonalý elegantní pomocník každé ženy

Jakákoli dívka i paní nevyjde do společnosti bez úpravy vlastního vzhledu. Není se čemu divit, na první pohled dá spousta lidí a vypadat neupraveně nechtějí popravdě ani pánové. Právě proto se vyplatí pořídit do domácnosti nenápadného, ale velmi důležitého pomocníka, jímž je toaletní stolek. Vždyť právě u něj může trávit času dle vlastního uvážení a bez problémů si do jeho útrob uschováte potřebné šminky a jiné věci související s kosmetikou či účesem. Že doma tento kus nábytku doposud nemáte a nevíte, podle čeho vybírat? Nevadí! Čtěte dál a jistě se to dozvíte.

Vše dokonale po ruce

V mnohých domácnostech toaletní stolek chybí, což se často projeví hned na první pohled. U koupelnových dveří se vytvoří řada. Zejména pánská část domácnosti je v tomto případě značně nervózní. V koupelně ženy v podstatě nenajdou koutek samy pro sebe. Toaletní stolek musí být řešen velmi přehledně, aby se do zásuvek, poliček a dalších jeho součástí daly ukrýt veškeré předměty, jež tam mají mít své místo. Optimální jsou šuplíček na kosmetiku, polička na úpravu účesu a podobně.

Pevná konstrukce jako základ

Při nákupu toaletního stolku se soustřeďte na jeho kvalitu. Vyroben může být třeba z masivního dřeva. V tomto případě se ale připravte na to, že si připlatíte. I modely z dřevotřísky vypadají perfektně a většinou u nich můžete zapomenout na nějaké projevy nestability, a to i tehdy, když si pořídíte velký toaletní stolek se zrcadlem.

Vzhled dotvoří design ložnice

Z hlediska designového provedení lze volit spousty poutavých variací. Hodně strohé, ale zajímavé jsou lineární moderní tvary. Pokud se žena chce cítit jako hraběnka, pak se vyplatí styl vintage. Co do barevnosti, v podstatě si můžete vybírat jakékoli odstíny. V eshopu Dona-shop.cz jich mají spousty. Mezi ty nejoblíbenější patří například toaletní stolek v provedení dub sonoma.